Přejít na obsah

Nastenne hodiny - specificke pozadavky


Doporučené příspěvky

Jo, objednal. Vzal jsem i ty prvni radiem rizene co jsi postoval, ty si dam do pracovny. Nebo to nejak prohodim podle toho, co se ji bude libit :)

Orliky, diplomaty nebo bruselske se mi taky libily a zvazoval jsem je, ale je fakt, ze se mi to nikam moc nehodi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja mam orliky i diplomaty, s nasazenou vterinovkou je jde slyset ve spodni pulce (od 3 do 9) ciferniku, tedy v oblasti, kdy vterinovka vlivem gravitace vytvari vetsi paku, bez vterinovky jsou celkem tiche.

nicmene to byly posledni nastenne hodiny, co jsem si od eltónu koupil, zpracovani na zed ok, ale zadna hitparada to neni (a pamatuju si, ze tady kolovaly fotky opravdu mizernych printu).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě se líbí, že nekompromisně splňují zadání 😄

  1. Kulate, velikost alespon 30cm, horni hranice cca 50 cm.   (- skleněný číselník o průměru 290 mm)
  2. Rucickove. Zadne digi ani moderni odecitani casu psane slovy a podobne veci.
  3. Bily cifernik.
  4. Material (ramecek) musi byt kov. Zadny plast, zadne drevo. Muze byt ocel, hlinik, obecny kov atd.  
  5. MUSI tikat! Tichy chod je vyrazeni z nabidky.
  6. Nesmi vypadat moc nadrazacky. Muzou byt bud jenom indexy, nebo nebo 3, 6, 9, 12 nebo i vsechna cisla, ale ne nejaka hamatna. Nesmi to vypadat zas moc jak nadrazni hodiny (to me mrzi, ale zadani je zadani...).
  7. Neni podminka, aby byly radiem rizene. Je to plus, ale ne nutnost. 
  8. Cena idealne co nejnizsi. Kdyz to bude pecka a budou splnovat vsechny dane parametry, tak treba strop 5k CZK (+20% buffer, zname se, ze?).
  9. Znacka je celkem fuk, klidne Prim, JVD, MPM, Seiko, Citizen, cokoliv. Koukal jsem na Junghans, tam uz je to celkem raketka a ani ted uz nevim, jestli splnuji vsechny parametry.

 

 

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 5. 4. 2021 v 12:52, stan25 napsal:

Doporučili byste mi nějaký kvalitní hodinový strojek na výměnu v hodinách?

Zdravím všechny, koukám, že jsem tady nepochodil, tak se s Vámi alespoň podělím o výsledek mého pátrání. Potřebné jsem našel zde: www.nastennehodiny.net
A jelikož jsem amatér, tak jsem si tam zavolal a dozvěděl se, co jsem potřeboval. Takže vyřešeno. Snad to někomu pomůže. 😉

Upraveno uživatelem stan25
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 minutami, stan25 napsal:

Zdravím všechny, koukám, že jsem tady nepochodil, tak se s Vámi alespoň podělím o výsledek mého pátrání. Potřebné jsem našel zde: www.nastennehodiny.net
A jelikož jsem amatér, tak jsem si tam zavolal a dozvěděl se, co jsem potřeboval. Takže vyřešeno. Snad to někomu pomůže. 😉

Dík za odkaz, i když tohle asi není téma, které by někdo moc často řešil a když tak v sekci servis.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...