Přejít na obsah

Sellita SW210-1 manualny natah preskakuje/puka


Doporučené příspěvky

Dakujem, tiez myslim. Nemam to s cim porovnat, manualne mam len primky a tie to nerobia. Ani 2824-2 alebo 7750 v inych hodinkach to nerobi. Neviem ci sa to da porovnanavat kedze je to iny typ strojceka...

Co by to tak mohlo byt?

Idem pisat do Wardu a vobec neviem ako to popisat v anglictine :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
  • po 3 týdnech...

Vcera t.j. 26.4. prisla sprava o uspesnom ukonceni servisu, t.j. zmakli to za 17 dni, resp. cca 10 pracovnych dni.

To vobec nie je zle. Co by za to dali zakaznici niektorych vyhlásených znaciek...

Kvalitu prevedenej prace zistim ked pridu, zatial ich este neodoslali.

Koniec hlasenia.
Praci cest a mne pokoj.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takze hodinky zdrzuje uz 3. den DHL resp. colnica... DHL tvrdi, ze colny urad asi nepochopi, ze hodinky uz raz boli prepustene do volneho obehu a ze nemaju pravo opat vyrubit clo/dan. Vypisoval som dake cestne vyhlasenie, kde som popisal situaciu, dodal som cisla povodneho colneho konania atd atd...

Na riadne preclelie by bolo treba dodat objednavku a vypis z uctu, co samozrejme neexistuje.

Da sa s tym daco robit?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takze cez vikend to colnici konecne pustili a rano zvonik postak.

Natahovanie ide krasne.

A vymenili aj lunetu. V reklamacnom formulari som spomenul, ze lumi bod je mimo stredu. Velmi som nedufal, ze to poriesia.

Parada. Za mna maju plus.

I ked na druhej strane, mohli tie hodinky uz na zaciatku skontrolovat predtym ako ich odoslali...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...