Přejít na obsah

CITIZEN - novinka


uja

Doporučené příspěvky

Tak jsem dnes objednal v předobjednávce u Helveti.Již nějakou dobu jsem přemýšlel že mi chybí něco od Citizenu,tak jsem kouknul na nějaké kousky a vyskočily na mne tyto novinky CB0230-81E a bylo vymalováno 🙂 .Prostě paráda safírové sklo,super titanium,eco-drive,200M,rádiem řízené absolutně není co řešit.Akorát dodací doba až 2měsíce,to asi nevydržímCITIZEN CB0230-81E - YAGUE JOYEROSCitizen CB0230-81E Eco-Drive Radio-Controlled Men's Watch Titanium/Black

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 46 minutami, Leopold napsal:

Páčia sa mi . Chcel som vedieť veľkosť tak som dal do gugla a píše 44 mm . A čas dodania mi písalo  6.4 u Vás .Tak možno ich budeš mať skôr . 

Já mám rád prostě větší hodinky no 🙂 ,jj třeba budou dříve

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 24. 3. 2021 v 17:49, uja napsal:

Tak jsem dnes objednal v předobjednávce u Helveti.Již nějakou dobu jsem přemýšlel že mi chybí něco od Citizenu,tak jsem kouknul na nějaké kousky a vyskočily na mne tyto novinky CB0230-81E a bylo vymalováno 🙂 .Prostě paráda safírové sklo,super titanium,eco-drive,200M,rádiem řízené absolutně není co řešit.Akorát dodací doba až 2měsíce,to asi nevydržím

 

Bohužel to nelze u novinky nikdy přesně odhadnout, ale každopádně děkujeme a věřím, že to bude co nejdřív :-) já jsem přesvědčen, že budou super :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...