Přejít na obsah

Seiko Prospex SRPF79K1 Special Edition Save the Ocean - Dark Manta


Doporučené příspěvky

Kua super!

Mám Blue Lagoon želvy.. a jak teď vidím ty dark manty, trochu mě to svrbí. Mám rad tematiku moře. A asi by mi nevadily třetí modré potapky.😅😅
 

Trochu mi vadí ten kyklop a hodinová u Samurajů.. ale…

 

Zeptam se:

 

Jde tam pocitově poznat “King Seiko”?

A velikost - nositelnost pouzdra samurai vs želvy. Jsem zvykly na želvy. Ac mám malou ruku.. ale samuraje bych do sbírky vzal a nabyl jsem dojmu, ze jsou to supr hodinky na dovolenou… 🙂 letní!

Jedny mi teď utekly za super cenu… škoda!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 42
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 20 hodinami, tomas.helisek napsal:

Jde tam pocitově poznat “King Seiko”?

A velikost - nositelnost pouzdra samurai vs želvy.

ad1 - já bych si původní Samuraje asi nikdy nekoupil, nelíbila se mi nikdy ta matná, plechová luneta i její vzhled. Celkově mě prostě nikdy moc nezaujaly. Navíc s "minerálním" sklem..  Musel bych je potunit.

Tyhle když jsem zahlídl s tou krásně lesklou černou lunetou, ohraničenou krasně leštěným ocelovým kroužkem... safír, cifr ala hladina a ta super guma - bylo jasno. Ten gumovej řemen je fakt dobrej, nekomediantskej odstín, příjemnej materiál, kvalitní a moc pěkná spona.

ad2 - taky jsem měl Želvy, nějakej rozdíl co by stál za zmíňku co se velikosti týče jsem nezaznamenal. Uplně ok.

 

Každopádně i ty Dark Manta Želvy vypadaj na obrázcích moc pěkně :) Chtěl bych je vidět někdy naživo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...