Přejít na obsah

Seiko Prospex SRPF79K1 Special Edition Save the Ocean - Dark Manta


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 42
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 2 hodinami, Spongebob napsal:

Tombas díky :) jó byl to jen takovej pokus..je to ala koženej nato strap z Ali...prošití i materiál uplná katastrofa :D už nikdy..

Radik: jak je libo! :D

Nic proti, já taky nakupuji na Alíku, ale obloukem obcházím ty nejlevnější věci a koukám na fotky v recenzích. Mám na cestě dva kožené nato strapy, tak uvidím, co přijde. Na čínu byly teda dost drahé. Mimochodem ten tah na Bottle capy je taky z Alíku za cca 130,- Kč a za ty prachy je dost dobrý, i se zkracovačem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

tak jsem je právě hodil na orig. samurai tah... foto jen pro představu, udělám pak lepší.  Nicméně co se týče vzhledu jim rozhodně víc sluší ta modrá guma :)

Já spíš vždycky musím mít k hodinkám obojí.. i ta váha je šílená :D jen když jsem vybalil ten tah tak sem si říkal že to bude peklo. 

Samožřejmě je to o zvyku...za týden by mi to asi ani nepřišlo. Ale rozhodně jsou to teď moje nejtěžší hodinky co jsem měl.

Vidím to tak že jsem ti to vyzkoušel...mám k nim tah, fajn.. a vrátím se zpět na gumu :)  Ale jako na ruce mi sedí krásně, nic netlačí a jsou pohodlný.

Líbila by se mi i nějaká černá guma - nejlépe vonící po vanilce :D:D:D poraďtě prosím!

manty1.jpg

manty2.jpg

manty3.jpg

manty4.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta guma je nejpohodlnější, co v Seiku zatím udělali. Hodinky zpracováním super, jen nechápu, ze nemůžou udělat něco s těmi korunami. Měl jsem v ruce několik Mant a je to stejné, jako i u těch mých. Při zašroubovávání musím vždycky o půl závitu nazpět až si sedne a pak šroubovat. Když to šroubuju rovnou, tak vždycky jedna otočka OK a druhá se kousne, šly by přes závit. Při tom staré Samuraie měly korunku super. Ale jinak povedený hodiny. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 18 hodinami, neferirkare napsal:

Ta guma je nejpohodlnější, co v Seiku zatím udělali. Hodinky zpracováním super, jen nechápu, ze nemůžou udělat něco s těmi korunami. Měl jsem v ruce několik Mant a je to stejné, jako i u těch mých. Při zašroubovávání musím vždycky o půl závitu nazpět až si sedne a pak šroubovat. Když to šroubuju rovnou, tak vždycky jedna otočka OK a druhá se kousne, šly by přes závit. Při tom staré Samuraie měly korunku super. Ale jinak povedený hodiny. 

Já to nějak neregistruju.. asi to nějak podvědomě nevědomky automaticky řeším :) Musím se teda přiznat že nejsem uplně klasickej chronomagor co by ho bavilo natahování a sledování přesnosti :) kdyby to byly baterky ale s rychlou vteřinovkou byl bych asi šťastnější :D Takže si nevšímám různých detailů který ostatní hned vidí.

Prostě tu korunku zašroubuju...jestli jde líp nebo hůř nejak neřeším 😶

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Spongebob napsal:

Já to nějak neregistruju.. asi to nějak podvědomě nevědomky automaticky řeším :) Musím se teda přiznat že nejsem uplně klasickej chronomagor co by ho bavilo natahování a sledování přesnosti :) kdyby to byly baterky ale s rychlou vteřinovkou byl bych asi šťastnější :D Takže si nevšímám různých detailů který ostatní hned vidí.

Prostě tu korunku zašroubuju...jestli jde líp nebo hůř nejak neřeším 😶

Jo jo. Já z toho mám až patologickej strach 😀 Jenom pro klid v duši... Vyfotil bys mi prosím závit ze strany od dýnka s plně vytaženou korunkou? Diiiik 😀

Upraveno uživatelem neferirkare
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 1. 5. 2021 v 17:49, Radik napsal:

K těmhle čekám na origo, tak že by nesednul, toho se nebojím. 

Já jsem měl samozřejmě taky original :) Tím že mi vůbec nesedl bylo myšleno že se mi vůbec nelíbil a ani jeho stav nebyl jako uváděný..taková souhra. Jsem na gumě teď uplně happy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak korunka resp. zavit serie aj mna. Dnes som na zavit skusil kvapnut trochu teflonoveho oleja ktory pouzivam na bajkovu retaz a mam pocit ze je to o nieco lepsie, aj ked ku koncu uz citim odpor. Celkovo mam s toho pocit ako by som zavit rezal vzdy na novo. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

bral jsem ho odsud z fora, čili né nový...stál mě 1000,- a stav měl být "zánovní"... přišel tedy ve stavu kterej mi rozhodně ani vzdáleně zánovní nepřipadal, tak jsme se domluvili na vrácení. Ještě že byl prodejce férový, prý to zas tak neprohlížel..

Ale co se vzhledu jako takového týče, tak na tom tahu to vypadalo o dost hůř, strašně nabraly na váze a navíc ten tah na mě působil jak z pětek třeba...uplnej šustivej plecháč.

No hrozný :)  Orig modrá guma top.  Jako ten BOR od UNCS jsem moc chtěl..ano asi bych se na něj rád mrknul, ale obávám se že jsem už u těhle hodinek na tahy zanevřel. Spíš koupím nějakou jinou gumu voňavou na střídačku a k tomu třeba nějaký nato..

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...