Přejít na obsah

Nový drip z Bechyně


Doporučené příspěvky

před 23 minutami, 969 napsal:

Měl je řeznickej učeň v pojízným stánku s masem v Sunderlandu v II. sérii dokumentu "Sunderland Til I Die", tak sem je vzal taky. Dřív se jim tady říkalo teplákovky.

kamo, tak tohle te vrati do Premier League:) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle je gut k ležérnímu kvádru i k maskáčovým kraťasům a otrhanýmu triku a žabkám.

Bikolor a modrá jsou fajn, těšil bych se na sluníčko a otevřený zahrádky a tam bych levou rukou (u tebe pravou) mával na vrchního, že chci ještě jedno... Všiml by si i přes půl parku...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Tomak napsal:

Parádní kousek, taky se mi líbí tahle kombinace, ale zatím nemám odvahu je pořídit/nosit 

Hlavně nečekej 10 let jako já. Dost se to prodraží. 

 

před 1 hodinou, Radik napsal:

No ty kokos, taks je po letech zrealizoval?!

No jo, ten bílej nápis u novýho modelu mě dostal. To prostě chceš. :-). Po válce jdem na kafe!  

 

před 1 hodinou, Kid_A napsal:

kamo, tak tohle te vrati do Premier League:) 

Kámo, díky moc. Bohemka na vrchol, WHU do pohárů a Sunderland zpět do PL!   

Před hodinou, bandicoot napsal:

Tohle je gut k ležérnímu kvádru i k maskáčovým kraťasům a otrhanýmu triku a žabkám.

Bikolor a modrá jsou fajn, těšil bych se na sluníčko a otevřený zahrádky a tam bych levou rukou (u tebe pravou) mával na vrchního, že chci ještě jedno... Všiml by si i přes půl parku...

Přes půl Parku kultury a oddechu Jůlia Fučíka? .-) A u Sportovní haly zaparkuju BMW E34... 🙂   

před 52 minutami, tombas napsal:

Pecka tyhle bikolóry. Na tom bude nejmíň 5g echt gold! Velká gratulace.:speak_cool:

To jsem taky se taky zajímal. Většinou se diskutuje o 15-30g, ale asi je mi to jedno. 😄

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...