Přejít na obsah

OMEGA


Doporučené příspěvky

Ja by som bral tieto. Nevie niekto nahodou orientacne cenu?

zavisi na tom co vsetko k nim chces.... so vsetko paradou v kamennom obchode na Slovensku aj 80litrov ....bez papierov so zkratenym tahom mierne odrbane v lepsom pripade vsak funkce a prave z ebay hravo pod 1000USD.... taky stred povedzme ze nebudu nove ale bude krabica a nejake papiere plus solidny povod a dobry stav +mozno aj autorizovana kontrola ..tak 25000ceskych

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pokial ide o vyber tak designovo PO lebo je to spiritual sucessor mojej milovanej 300vky :) ale na moj vkus uz dost velke a samozrejme drahe ....

 

U oboch by mi trochu vadil zbytocny Heliak... ak by som si musel vybrat nieco od omegy tak Seamaster GMT v bielom.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zavisi na tom co vsetko k nim chces.... so vsetko paradou v kamennom obchode na Slovensku aj 80litrov ....bez papierov so zkratenym tahom mierne odrbane v lepsom pripade vsak funkce a prave z ebay hravo pod 1000USD.... taky stred povedzme ze nebudu nove ale bude krabica a nejake papiere plus solidny povod a dobry stav +mozno aj autorizovana kontrola ..tak 25000ceskych

No co tak kamenny obchod USA ? Alebo vo Viedni... nemas info ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pokial ide o vyber tak designovo PO lebo je to spiritual sucessor mojej milovanej 300vky :) ale na moj vkus uz dost velke a samozrejme drahe ....

 

U oboch by mi trochu vadil zbytocny Heliak... ak by som si musel vybrat nieco od omegy tak Seamaster GMT v bielom.

Na mou ruku je 42 OK. Co ale potom 45,5, to před pár lety bylo nemyslitelné. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zavisi na tom co vsetko k nim chces.... so vsetko paradou v kamennom obchode na Slovensku aj 80litrov ....bez papierov so zkratenym tahom mierne odrbane v lepsom pripade vsak funkce a prave z ebay hravo pod 1000USD.... taky stred povedzme ze nebudu nove ale bude krabica a nejake papiere plus solidny povod a dobry stav +mozno aj autorizovana kontrola ..tak 25000ceskych

 

Tak tak, da se, pokud se vyhnes clu a DPH koupis slusne starsi do 25 tis, potvrzuju...

Co se tyc Phoenixe a jeho dilema, pekna recenze/porovnani obou modelu s krasnyma fotkama je tady

Jelikoz mam oba modely, tak muj pocit je tento: SMP na kovovym tahu jsou k obleku vhodnejsi, nez PO na gume, nehlede na to, ze i male PO jsou vyssi (14,5mm) a mnohem sportovnejsi, nez SMP (11,5mm).

Abych odpovedel na otazku - univerzalnejsi mi prijdou 41 mm SMP na kovovem tahu. PO v mensi 42 mm verzi je takovej buchtik, cvalda, viz fotka z recenze. Kdyz jsem si je zkousel, vyhrala jasne 45,5 mm verze....proste hodinky v tech mid size nejak nejsou ono...

 

 

post-2867-1224070939.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

TO Seamaster: Chvíli jsem o 45,5 uvažoval, ale zjistil jsem, že mám ručičku hůlčičku 16 CM!!! Měl jsem je i na ruce, ale pro mě je to fakt koláč. :)

 

No to je malo, ja mam 17,5 a je to na hrane, viz foto v sekci Omega, Nove dite v dome. Vazne uvazuj spise o SMP.... a rozhodne vyzkousej v shopu, nez se rozhodnes.

 

To Peta Biker: jiz obligatni: podivej se do Omega sekce a najdes odpoved.

Upraveno uživatelem Seamaster
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Takmer sa mi trafilo kúpiť Big Planet Ocean s čiernou lunetou v kúpeloch v Dudinciach od zahraničného hosťa. Bál som sa však, že by si to na druhý deň nepamätal a mohol by tvrdiť, že ho okradli. Svedkov pri stole bolo síce dosť, ale všetci sme boli mierne omámení alkoholom. A našťastie suma prevyšovala môj max. denný limit na platobnej karte. Chcel 1200 Euro, ale možno by stovku spustil. Tiež mi vadila absencia dokladov a či by mi ich po návrate domov poslal, je otázne. Ešte dnes mi to vŕta v hlave. Kúpili by ste ich, keby ste boli na mojom mieste?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...