Přejít na obsah

VC Patrimony


Doporučené příspěvky

Takže po pre mňa nekonečnom rozhodovaní sa, radení sa tu so spolupacientmi, vyberaní a ešte dlhšom čakaní na to, kým dorazia domov, prišiel deň D.

Nakoľko je doba covidová a možnosti skúšania hodiniek v obchode sú nulové (a to nehovorím o cestovaní do zahraničia, nakoľko na SVK sa kúpiť nedajú), bolo toto tešenie sa na nové hodinky zmiešané s obavou, ako sadnú na ruku. Aj preto padlo rozhodnutie na klasický dizajn a rokmi overeného výrobcu, aby nedošlo po rozbalení ku sklamaniu (našťastie nedošlo 😄).

K hodinkám nemám moc čo napísať - jednoduché mechanické hodinky s manuálnym náťahom, bez sekundovky, dátumovky, vlastne bez všetkého, čo nie je absolútne nutné. Priemer 40mm, hrúbka 6,8mm, 40 hodinová rezerva chodu.

Rozbaľovanie som si užil, spravil som pár fotiek pre ilustráciu, čo ma v tej krabičke čakalo. Časom skúsim detailnejšie nafotiť samotné hodinky, ktorých spracovaniu nie je čo vytknúť.

Takže vrchný obal - decentný čierny kartónik so zlatým nápisom.

VC001.thumb.jpg.dbecbb8b22eb16f74e01142e7c507b47.jpg

 

 

V kartóniku v handričke zabalená drevená krabička s "okienkom" cez ktoré som sa toho veľa nedozvedel.

VC002.thumb.jpg.9fd7a3d1b8fd8a8682f08fc90ce84d8d.jpg

 

 

V danej krabičke čakalo púzdro a ja som sa začal cítiť, ako keď sme sa ako decká hrávali s Matrioškami ...

VC003.thumb.jpg.a733bc1915da4969ef2b532ce4b956f2.jpg

 

 

... no už sa dostávame k tomu podstatnému.

VC004.jpg.19d476ac0d1eb8beef62b87ef7d5b9fa.jpg

 

Balenie okrem hodiniek obsahovalo USBčko ...

VC005.thumb.jpg.9bb5a83f20c89c4a256653cd6b3fcd24.jpg

 

 

... handričku, pas, kartičku a celú kopu certifikátov.

VC006.thumb.jpg.075926700a0fb8ed81e5a80d4b203bd1.jpg

 

Takže za mňa maximálna spokojnosť. Hodinky na ruku sadli, sú ľahučké - zo začiatku som si kde tu kontroloval zápästie, či ich vôbec mám na ruke ... fotky hodiniek na ruke, prípadne fotky detailov pridám neskôr ... to fakt mobilom nezvládam 😄

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 54
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

@watchboy myslím, že táto obava je preč. Teda teraz je to v pohode a nemyslím, že by začala chýbať časom. A aspoň nemám nutkanie každý druhý deň kontrolovať, či idú o sekundu-dve dopredu, alebo nie ako pri druhých hodinkách 😄

... a ďakujem za spoluúčasť pri rozhodovaní sa 😄

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 minutami, Karussell napsal:

Oblekovky, jak víno. Gratuluju, jsou nádherný.

Ďakujem, no sú to univerzálne hodinky, vhodné ako do práce, tak na pivo ... a na to pivo chodíme radšej, ako do tej práce 😄

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 56 minutami, tenge napsal:

Pěkné...decentní a přesto zajímavé

 

před 8 minutami, xcmaniax napsal:

Moc gratuluji! Výběr jsem sledoval a byl jsem fakt zvědavej jak to dopadne. Krásný hodinky, krásný balení, těším se na další fotky. 

 

Ďakujem, len škoda, že neviem nafotiť detaily, ktoré sú na nich najkrajšie. Indexy sú pekne plastické, žiadne namaľované bodky, musím sa pohrať s foťákom, mobilom sa fotiť nedá 😄

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 minutami, dr.sphinx napsal:

Nádhera. Já jsem platonicky ALS team, ale obdivuju borce, co do toho natvrdo vletí.

AL&S Saxonia boli s VC a Ulysskami veľkým favoritom výberu, no po nich som musel rýchlo prestať pozerať, nakoľko to bolo veľmi nebezpečné. Pozeral som na Saxoniu Thin a povedal som si, že len trošku hrubšie a trošku drahšie sú Automatic, potom zase o kúsok Outsize Date, a po nich Moon Phase ... a zrazu som uvažoval o hodinkách, ktoré s pôvodným zadaním nemali moc spoločné a aj cena sa krok po kroku posunula inde, ako by som chcel 😄 No sú nádherné a ak sa raz podarí, tak sa snáď s nimi skamarátim osobne 😄

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 minutami, JoyStick napsal:

Naprostá pecka! Jsem rád, že jsou lidi, co se nedrží jen tý vyšlapaný cesty a nebojí se hloubš do lesa. Moc gratuluju k výběru a těšim se na další fotky! :) 

Ďakujem, popracujem na tých fotkách, kým sú ešte nové a môžem sa sústrediť len na fotenie a nemusím riešiť maskovanie nedostatkov ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, JoyStick napsal:

mimochodem, ten černej bazmek je USBčko? Co je obsahem?

Áno, je to USBčko ... do otvorenia bolo pre mňa prekvapením, čo to tam dávajú (už pri objednaní som pozeral na nete, čo je súčasť balenia a nenapadlo ma, že by to mohlo byť USB).

Skúmal som ho len zbežne večer unavený, je tam nejaký "filmík" a informácie o výrobcovi a hodinkách, plus slúži ako komplet manuál, nakoľko knižková forma návodu tam už absentuje - čo ma trošku mrzí pri takýchto tradičných výrobcoch, no pokrok a elektronizáciu nezastavíme, tak namiesto peknej knižočky pribaľujú USBčko.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nádhera mimo mainstream, veliká gratulace a těším se na pořádné fotky a dojmy z nošení. Na první dobrou vypadají nádherně a balení už je jen třešnička na dortu.

Dokonale jednoduché a elegantní, s těmi budou dělat parádu ještě pravnoučata;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 49 minutami, bandicoot napsal:

Jedno z nejhezčích balení, co jsem kdy viděl. Možná úplně nejhezčí. V rozměru 40mm musí být ty hodinky naprosto perfektní.

To je videt, jak ty veci vnima kazdej jinak 🙂  Za me je to baleni fakt bida. Ocekaval bych u VC neco betelnyho a konzervativniho, poradnej kus (lakovanyho)dreva a lany kuze nebo alcantary, tam jeden otvor a v nem nadherny nablejskany Patrimony. Kancelarsky USB v hodnote 0,5USD zastrceny vedle WG hodinek tomu bohuzel nasazuje korunu. 
Samozrejme v zadnym pripade tim nechci kazit novemu majiteli radost a nesnizuje to ani prd z krasy a charakteru tak paradnich hodinek. Takze krabici(krabičku) zahodit do skrine a radovat se z hodinek 🙂

 

 

Upraveno uživatelem Karussell
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...