Přejít na obsah

VC Patrimony


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 54
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 18 minutami, Karussell napsal:

To je videt, jak ty veci vnima kazdej jinak 🙂  Za me je to baleni fakt bida. Ocekaval bych u VC neco betelnyho a konzervativniho, poradnej kus (lakovanyho)dreva a lany kuze nebo alcantary, tam jeden otvor a v nem nadherny nablejskany Patrimony. Kancelarsky USB v hodnote 0,5USD zastrceny vedle WG hodinek tomu bohuzel nasazuje korunu. 
Samozrejme v zadnym pripade tim nechci kazit novemu majiteli radost a nesnizuje to ani prd z krasy a charakteru tak paradnich hodinek. Takze krabici(krabičku) zahodit do skrine a radovat se z hodinek 🙂

 

 

Môj názor na balenie ... v porovnaní napríklad s AL&S (o Greubel Forsey ani nehovorím) je to ... ani to neviem popísať. Na môj vkus moc komplikované a ako oíšeš, masívny drevený box s dokonalým lakovaním a prepracovanými pántmi a čalúnením by sa mi k nim hodil viac. Napríklad aj box od Ulysse Nardin sa mi páči viac, no zase toto vnútorné púzdro, je spracované fakt pekne - na fotkách nevyzerá nič moc, reál sa mi páči.

Ale zase 100 ľudí, 100 chutí a výrobca sa nikdy nemôže trafiť do vkusu každého - a aj tak krabica už je odložená v skrini - určite neurazila, no ani nenadchla. 

Takže ak by som to zhrnul, obal podľa mňa hodinkám hanbu nerobí, no zase že by z neho človek padol do kolien sa povedať nedá 😄

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Karussell inak to USBčko vedľa hodiniek resp. naopak je tam v rámci prepravy, na púzdre v tej krabičke je ešte "vankúšik" na ich uskladnenie a hodinky môžeš odkladať pod okienkom. ... no to nič nemení na tom, že na mňa je ten obal až moc komplikovaný a ako všetky krabičky aj tak skončí spolu s certifikátmi, kartičkami a všetkým ostatným odložený bez využitia ...

 

165067921_496058661778782_7130579525299004959_n.jpg.7b7f9fb05badd9582d89222d5d8c8695.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejenom ze jdes mimo mainstream. Navic mas kule na to, narvat tolik penez do hodinek, na kterych se nic nehybe, ani strojek nevidis, ani to zlato nevypada jako zlato. Proste machrindex asi tak minus 6. To uz chce hodne vyzrat, jit do neceho takovyho. Respekt a at delaji radost!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 minutami, Potkan napsal:

Nejenom ze jdes mimo mainstream. Navic mas kule na to, narvat tolik penez do hodinek, na kterych se nic nehybe, ani strojek nevidis, ani to zlato nevypada jako zlato. Proste machrindex asi tak minus 6. To uz chce hodne vyzrat, jit do neceho takovyho. Respekt a at delaji radost!

Ďakujem, mám rád nenápadné hodinky, ideálne od výrobcov, ktorých produkty nevidím každý deň u niekoho. ... no vlastne ja som rád celý nenápadný 😄

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 minutami, dr.sphinx napsal:

Ano, mít statisícový hodinky jako tyhle bez průhledu chce MEGAkoule.

1817766982_ScreenShot2021-03-26at15_34_30.png.ef7098329bf4ffaa7d5028d335123481.png

Bez ironie klobouk dolu

Treba sa na to pozrieť z materiálneho hľadiska ... spodok zo zlata je lepší, ako zo skla ... takže to nemusí byť o guliach, ale o vypočítavosti  😄

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 hodinami, Pán času napsal:

@Karussell inak to USBčko vedľa hodiniek resp. naopak je tam v rámci prepravy, na púzdre v tej krabičke je ešte "vankúšik" na ich uskladnenie a hodinky môžeš odkladať pod okienkom. ... no to nič nemení na tom, že na mňa je ten obal až moc komplikovaný a ako všetky krabičky aj tak skončí spolu s certifikátmi, kartičkami a všetkým ostatným odložený bez využitia ...

 

165067921_496058661778782_7130579525299004959_n.jpg.7b7f9fb05badd9582d89222d5d8c8695.jpg

Souhlas, tohle “bez USB” uz je lepsi, ale ono je to ve finale uplne jedno, protoze ty hodinky jsou skvely. Jak zde uz mnoho lidi psalo, tohle chce velky koule a vytribenej vkus🎩

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 hodinami, sery.vlk napsal:

Patrimony = etalon hodinkové elegance. Gratuluju, užívej si klidu dokonalých jednoruček .-)

 

před 11 hodinami, Sphinxx napsal:

Vacheron je pro mě pojem, je to špičková hodinařina a nemá to kdekdo, tohle je hodně učesaná hodinka, nicméně super jednoduchý výběr. Ať dělají radost.

Ďakujem páni, verím, že radosť robiť budú, tú robia asi všetky hodinky 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...