Přejít na obsah

VC Patrimony


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 54
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 16 hodinami, Karussell napsal:

Profil pouzdra, spona, vzor na remenu i zahnuti u pouzdra, vse na 1* ...pratele, to je fakt pecka.

Detaily spracovania ma asi nikdy neprestanú baviť (nielen pri týchto hodinkách), len škoda, že to neviem nafotiť. Aj pri mojich druhých hodinkách je vidieť niektoré detaily len pomocou lupy (možno jedinci s lepšími očami by ju nepotrebovali 🙂 ), no bohate mi stačí, že viem, že tam sú a občas ich pre radosť "skontrolujem". Tu sú veľké indexy vystúpené, rovnako, ako logo výrobcu, minutové "bodky" sú zase "jamkami" ... sú to blbostičky, no mňa potešia 😄

detail.thumb.JPG.01992cfb2786268e39ad75ed8deaf739.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 minutami, sery.vlk napsal:

Jsem debil, tohle na autokorekci nesvedu .-)

Chtěl jsem říct, hodinky bez sekundovky mají něco do sebe .-)

🙂 myslím, že bolo úplne jasné, čo si chcel povedať ... ja som mal trošku obavy z toho "nudného" ciferníka bez pohybu sekundovky, no nielen že mi tá sekundovka nechýba, možno mi to nakoniec aj vyhovuje. už takto sú ručičky fakt jemnučké a spolu s decentnými indexami tvoria pre mňa príjemný, čistý celok. Neviem, či by to ešte tenšia sekundovka nakoniec nekazila. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 27 minutami, honza71 napsal:

Osobne potrebuji mit hodinky "zivy". Bez vterinovky nemam ani jedny. Ale na tyhle se chodim divat x krat za den :D

Toto sú moje prvé bez sekundovky (a prvé s mechanickým náťahom) ... tak pri objednávaní "na slepo" som mal trošku obavy, či mi nebude chýbať sekundovka a pohodlnosť automatu a či vôbec sadnú na ruku a pod. No sekundovka nechýba vôbec, je pre mňa len nezvyk nevidieť rezervu chodu, no nakoľko o ten každodenný rituál naťahovania hodiniek pri rannej káve mi práve išlo, tak je to len vec nezvyku (prinajhrošom sa zastavia, keď ich nenatiahnem 😄 ). No kto vie, kam ma vietor zavedie, až budem vyberať nejaké ďalšie.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

As simple as it gets 👍 

Tady má někdo opravdu vytříbený vkus a evidentně ví, co chce. Osobně by mi absence sekundové ručky chyběla, ale ještě víc obdivuju to, že někdo má hodinky s plným dýnkem, které schovává unikát, bez průhledu bych to upřímně nedal. 100 lidi, 100 chutí. Ať slouží... Potomci si na ně již určitě brousí zuby 😂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 minutami, DarylVanHorne napsal:

As simple as it gets 👍 

Tady má někdo opravdu vytříbený vkus a evidentně ví, co chce. Osobně by mi absence sekundové ručky chyběla, ale ještě víc obdivuju to, že někdo má hodinky s plným dýnkem, které schovává unikát, bez průhledu bych to upřímně nedal. 100 lidi, 100 chutí. Ať slouží... Potomci si na ně již určitě brousí zuby 😂

Ďakujem, potomci zatiaľ nie sú, takže zatiaľ sú iba moje 😄

A plné dno je aspoň motivácia v budúcnosti im možno kúpiť nejakého obnaženejšieho súrodenca 😄

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 58 minutami, dr.sphinx napsal:

Co se dvojruček týče, programově jsem si dvoje koupil, zaprvé se mi líbily, hlavně mi ale šlo o to, abych viděl, jestli mi nebude ciferník bez zřejmého pohybu chybět. No a nechybí :)

Dvojručky sa dajú, sekundovka nechýba ... no na jednoručky by som gule nemal 😄 ... aj keď napríklad pri týchto mesačné fázy vyzerajú super ... snáď si raz spravím radosť aj touto komplikáciou.

MeisterSinger Lunascope

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, igor261069 napsal:

Nádherný jednoručky.

I když tvoje VC taky nejsou špatný 🙂

 

Jednoručky sú na mňa už moc .... evokujú u mňa tlakomer, nie hodinky, no kúsok je to pekný, len bez tej jednej ručičky je taký invalidný

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
V 26. 3. 2021 v 13:57, Willie McBride napsal:

@bandicoot som zvyknutý na väčšie hodinky, no tomuto tipu hodiniek mi 38-40mm príde ideál. Ja fotiť hodinky na ruke proste neviem, minimálne jedna z nich sa mi vždy trasie - to bude vekom 😄

 

ab.jpg

aa.jpg

vypadají super, gratuluji!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 minutami, Willie McBride napsal:

Ďakujem, z môjho pohľadu super aj sú 🙂 Strašne rád ich nosím, veľmi príjemné hodinky o ktorých ani neviem, že ich mám na ruke.

to věřím, při tloušťce pouzdra a pohodlnosti strapu to musí celodenní radost je mít na ruce 👏

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...