Přejít na obsah

Sčítání lidu


Bob

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 93
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Ideální situace, jak mě nasr...Otravujou s nesmyslem a zas jim to nefunguje. Když jsem se konečně přihlásil, nedostal jsem se přes adresu. At už jdou kam patřej. Žadnej klid. Kliiiid řikej dětem ve škole, až nějaká bude.

Upraveno uživatelem Daemonultimate
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za dvě miliardy a 230 milionů, to je částka kterou uvádí mluvčí pro sčítání paní Voldánová; že bude Sčítání 2021 stát, jste čekali že to bude fachat?  ;) Nene. 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tvl moje nervy... to je jak s tím očkováním.

Člověk si logicky klade otázku, jestli je ochrana dat, který povinně svěřujeme státu, stejně vymazlená jako robustnost systému vůči zátěži.

Hlavně jsem teda očekával, že když bude zlobit online sčítání, zafunguje aspoň appka, která bude offline alternativou k papírovýmu formuláři. A ono howno... je to nemlich to samý jako web formulář.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si říkal, že se budeme sčítat tady, že Bob přichystal nějaký jako hlasování tady. Kolik mám hodinek, kolik žena, kolik děti, kolik jich vozím na dovolenou a tak. A ono je to k tý státní zhovadilosti 😞

Digitalizace (IT systémy) v týhle zemi (státní správě) je celkově ještě v prenatálním věku. Proto tahle zbytečná zhovadilost a spláchnutý prachy do hajzlu. Vlastně ne. Odkloněný.

Upraveno uživatelem geometr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako ze bych se tu ptal kolik ma kdo doutniku v humidoru? :-))

bohuzel zena ma vic hodinek nez ja

ja to mel hotovy pro me a manzelku za asi 15 mi, potud ok.

ale nejde mi do hlavy jak muzou mit tyto informace pro stat hodnotu 2 miliardy, vzdyt se tam temer nic nevyplnuje. 
vsechny informace navic maji uz k dispozici. Jestli mam plyn, vodu, ustredni topeni by se melo spis resit lokalne, jsou to fakt kokoti 🙂 

 

Upraveno uživatelem Bob
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...