Přejít na obsah

Sčítání lidu


Bob

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 93
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Hotovo. Ale teda vyplnim sebe, manželku, první dceru včetně potvrzení rodičovství. To samy u druhy dcery a ono se mě to zeptalo, v jakem vztahu je první dcera ke druhy dceři. Jsem šel do kolen. U syna jsem zkusil vyplnit, ze je to od jedné z dcer tchán a pustilo mě to dal :). Očekávat sofistikovanejsi implementaci u státního informačního systému je evidentně naivita.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 28. 3. 2021 v 8:10, koveras napsal:

Ja to mám opačne, Slovák, žijúci na územi ČR a op mám slovenský. Sčítať sa mám, ale nemám sa ako prihlásiť...Žiaden doklad vydávaný cudzincom nemám. Takže musím počkať na papierovú formu.

Nedělejte v tom bordel, zaplaťte pokutu a je to.😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, 911 napsal:

ciste hypoteticky, kdyz nekdo nesleduje tv a zpravy (neni to tak nerealny), tak nevi, ze je nejaky scitani. ty scitaci listy teda prijdou do schranky? kdyz je to teda povinne

tohle můžu potvrdit, já se to dozvěděl minulý týden skoro náhodou - pomáhám skládat u nás v obci takový informační plátek a jeden ze článků byl informační plakát o sčítání. no a v sobotu jsem zahlédl na instagramu u TMBK a Dominika Feriho, že systém nefunguje

jinak se teda ke mě tato informace nijak nedostala. ještě že teda chodím na chronomag

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, geometr napsal:

To nevim. A taky by mě zajímalo, jestli když, tak všem, nebo z tý distribuce budou schopný vyjmout ty online sečtený. To bude asi další šou.

No právě to snad mělo být tak, že až se sečtou ti online, tak k tomu zbytku vyrazí komisaři s listy. Akorát teď protáhli online do stejného souběžného období, jako listinné sčítání, tak na to jsem zvědavý.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli budou “sčítací komisaři” sdílet data stejným způsobem jako hygiena při trasování, počítám že by mi i po včasném a řádném elektronickém vyplnění za celou rodinu mohli u dveří zazvonit nejmíň 4x - a samozřejmě každý jiný, aby se eráru ta “malá domů” Šiškovu OK Systemu pořádně vyplatila...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...