Jump to content

Recommended Posts

  • Replies 93
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pravda,vždyt už o nás v dnešní době vše vědí-matrika,obecní úřady, obchody,policajti,doktoři atd. atd. Tam si mohou data vytáhnout.

Edited by Tobi
Link to post
Share on other sites

No, napřed by to muselo fachat. Já jsem se už asi 8x zasekl hned u adresy, kdy mi to spadne. Služba je dočasně nedostupná. Firefox, Opera, Chrome. Od 5:57. Klasika. Hlavně, že mají vymyšlené logo, kkti.

Link to post
Share on other sites

Ideální situace, jak mě nasr...Otravujou s nesmyslem a zas jim to nefunguje. Když jsem se konečně přihlásil, nedostal jsem se přes adresu. At už jdou kam patřej. Žadnej klid. Kliiiid řikej dětem ve škole, až nějaká bude.

Edited by Daemonultimate
Link to post
Share on other sites

Hláška "Hledaná stránka neexistuje."  je pecka. To nikdy nikdo ve státní správě nic neslyšel o zátěžových testech? Kdo by to byl čekal, že hned první den v sobotu ráno bude o sčítání takový zájem, že?

Link to post
Share on other sites

Za dvě miliardy a 230 milionů, to je částka kterou uvádí mluvčí pro sčítání paní Voldánová; že bude Sčítání 2021 stát, jste čekali že to bude fachat?  ;) Nene. 

 

Link to post
Share on other sites

Tvl moje nervy... to je jak s tím očkováním.

Člověk si logicky klade otázku, jestli je ochrana dat, který povinně svěřujeme státu, stejně vymazlená jako robustnost systému vůči zátěži.

Hlavně jsem teda očekával, že když bude zlobit online sčítání, zafunguje aspoň appka, která bude offline alternativou k papírovýmu formuláři. A ono howno... je to nemlich to samý jako web formulář.

Link to post
Share on other sites

Není lepší jít třeba ven v sobotu ráno? Já se na to na webu asi vykašlu a počkám, jestli mi někdo doručí ten papírový formulář. 😉

Link to post
Share on other sites

Potrebuji prosim poradit. Vyplnuji to online z daleke ciziny a chci si 100% jisty, ze neudelam chybu (nekde jsem se docetl, ze tam jsou tisicove sankce!!). Kazdopadne je chronomag pohlavi nebo nabozenstvi?

Link to post
Share on other sites

Já si říkal, že se budeme sčítat tady, že Bob přichystal nějaký jako hlasování tady. Kolik mám hodinek, kolik žena, kolik děti, kolik jich vozím na dovolenou a tak. A ono je to k tý státní zhovadilosti 😞

Digitalizace (IT systémy) v týhle zemi (státní správě) je celkově ještě v prenatálním věku. Proto tahle zbytečná zhovadilost a spláchnutý prachy do hajzlu. Vlastně ne. Odkloněný.

Edited by geometr
Link to post
Share on other sites

Me by docela zajimalo, jestli je to jen dalsi dukaz rozkladu statu, nebo si kluci statistici delaj prdel z Burese, a je to naschval (◠‿◕)

Link to post
Share on other sites
Posted (edited)

Jako ze bych se tu ptal kolik ma kdo doutniku v humidoru? :-))

bohuzel zena ma vic hodinek nez ja

ja to mel hotovy pro me a manzelku za asi 15 mi, potud ok.

ale nejde mi do hlavy jak muzou mit tyto informace pro stat hodnotu 2 miliardy, vzdyt se tam temer nic nevyplnuje. 
vsechny informace navic maji uz k dispozici. Jestli mam plyn, vodu, ustredni topeni by se melo spis resit lokalne, jsou to fakt kokoti 🙂 

 

Edited by Bob
Link to post
Share on other sites

Koukám na Google Play, že někteří nešťastníci si kvůli tomu stahujou i appku do mobilu :-))) No ani s elektronickou gramotností to tu není růžový.

No vidíš Bobe, třeba appka něco stála.... To bylo určitě zbytečnejch věcí, co se ale musely zacvakat.

Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...