Přejít na obsah

Tudor novinky


petr_cha

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 581
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 8 minutami, Liqid napsal:

Ve videu říkali myslím hliník luneta. S keramikou by lezli do území Dayton.

Všechno hliník, keramika tam neprojde podle mne jeste hodne dlouho😅 stejně tak ten gold BB, nedaj ho na tah, protože by to bylo moc super a lezli by do zelí Rolexu.. a taky samozřejme cena už by byla asi úlet na Tudor myslím. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmm, takze zlato na strape. Moze byt nieco este viac gycove??

Inak celkovo taky normalny facelift modelovej rady. Na buduci rok moze pribudnut cerveny BB58 a o dva roky svetlosivy... No a o tri sa dockate tej Pepsiny ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pandy se mi líbí moc, ale budou mi velký. Zlatý BB58 jsou trochu úlet, bronzáky by možná byly lepší. Ale ty BB28/36/41 zejména v 36 mi přijdou moc dobrý. Nic revolučního, ale kdybych je neměl v černý, tak bych při výběru hodně váhal. Ty se povedly. A jsem rád, že neudělali BB36 inhouse, čekal jsem na něj dva roky a nevydržel. Kdyby byl teď představanej, asi bych tloukl hlavou o zeď 😆. Jinak ty barvy v promo videu jsou prostě barvy Tudoru, ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, ensi napsal:

Ted me napadlo, ze vlastne vubec nechapu, na ktery z tech predstavenych modelu se vztahovalo to cerveno-cerne promo video. :)

je to vidět tady 

EDIT: nicméně nic co by dávalo nějaký smysl :)

Upraveno uživatelem krtekon
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 minutami, brownwld napsal:

Mozna su divnej, ale mne se docela libi i ty zlaty BB58. Jenom je fakt nedavam na tom natu a remenu, asi bych potreboval tah na ne no.

Pandy chrona se mi ale libi moc, ty rad na ruce vyzkousim :)

Vůbec nejsou zlý, ale na tom řěmenu je to škoda, i tak je cena 16.000 swiss a už to je masakr, na tahu by stály podstatně víc. 

A3F61373-4E9A-4BA2-8D5C-E97B53A3079C.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...