Přejít na obsah

Tudor novinky


petr_cha

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 581
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Pokud na to bude pasovat tah z Herittage řady, tak si je koupim a tah si seženu, ale s timhle hnusem ani smykem. A na kůži to nosit nebudu.

Původně sem byl před lety nadšenej, že se vracej ke kořenum s nejtovanym náramkem, než sem zjistil že sou fejkový. A jesi mi někdo řekne že je to proto že je ten tah plnej (solid), tak mu ho narvu do ucha :) Dá se to udělat krásně i tak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jelikož je to myšlenkově postavený na historickejch Rohlex tazích, tak ano. U hodinek z Rohlex skupiny, nota bene za tyhle peníze, očekávám že to kejvnutí minulosti nebude "jen jako", ale daj si s tim tu práci tam ty nejty dát a ne navařit kus plechu na koncovku. Lazy design, lazy manufacturing. S tim ať se dou za 5k vycpat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně se ten strojek parametrově líbí, jen mi přijde, že na něm není co vidět.

Je to mincovní stříbro, prý by nemělo moc černat "Tudor says that their silver alloy won't show the usual signs of aging, and that it's maximized for "luminance," so I'll be very curious to see what these look like in-the-metal today vs. 10 years down the road"

Introducing: The Tudor Black Bay Fifty-Eight 925, With A Silver Case & Sapphire Caseback - HODINKEE

 

Každopádně jsme na to zvědavý, dělá ještě někdo jiný pouzdra ze stříbra?

Upraveno uživatelem Liqid
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...