Přejít na obsah

Tudor novinky


petr_cha

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 650
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

V 15. 7. 2022 v 11:38, steel napsal:

no proste jsou velky

9FF4A13E-EEB5-4F99-A25C-F1FEE33EF43E.jpeg

Já myslím, že ta velikost je jeste (limitne) hratelna. Jsou placaty a kdyby expy byly na tahu a ranger na hadru, tak by to taky vypadalo jinak :)

Narozdil or Rangeru 41 je tohle podle me uz velmi nositelna velikost, jen je to proste jiny zanr nez expy 36 (coz byl asi taky zamer).

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 hodinami, dwg napsal:

Já myslím, že ta velikost je jeste (limitne) hratelna. Jsou placaty a kdyby expy byly na tahu a ranger na hadru, tak by to taky vypadalo jinak :)

Narozdil or Rangeru 41 je tohle podle me uz velmi nositelna velikost, jen je to proste jiny zanr nez expy 36 (coz byl asi taky zamer).

 

No jiny zanr je to rozhodne a nevim jestli to neni od Tudoru ... rekneme neuvazene, chrlit to jak orliky. Spis me na tom vadi, ze tam flaknou rozmer 39, celobrouseny pouzdro, dobrej strojek - jakoze moderni hodinky a potom tomu daj tu ranu s tou vintage lumi, chapu, ze kdyby to dali do bily a jeste s ohranicenejma indexama tak je problem😂, ale kdyby to aspon bylo s tema indexama v normal lumi, tak to hodinky posune uplne jinam. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, steel napsal:

No jiny zanr je to rozhodne a nevim jestli to neni od Tudoru ... rekneme neuvazene, chrlit to jak orliky. Spis me na tom vadi, ze tam flaknou rozmer 39, celobrouseny pouzdro, dobrej strojek - jakoze moderni hodinky a potom tomu daj tu ranu s tou vintage lumi, chapu, ze kdyby to dali do bily a jeste s ohranicenejma indexama tak je problem😂, ale kdyby to aspon bylo s tema indexama v normal lumi, tak to hodinky posune uplne jinam. 

ja v zasade souhlasim, ale stejne jako treba prave u orliku 38 (ktere asi casem budu potrebovat) bych se na te lumi asi nezaseknul :)  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Postal80 napsal:

Jo má, předved nám prosím svoje Tudory, když tady rozumbradujes nad výstupem Tudoru za posledních 20let. Rád bych se poučil co nosí odborník. Diky👌

já se omlouvám, ale už tou minulou reakcí jsem vlastně porušil svou zásadu nekomunikovat s lidmi Tvého typu, takže si dovolím nereagovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 hodinami, dwg napsal:

já se omlouvám, ale už tou minulou reakcí jsem vlastně porušil svou zásadu nekomunikovat s lidmi Tvého typu, takže si dovolím nereagovat.

V pohodě nic se neděje..:)

Já jen, že tady veřejně hodnotis co jsem to za TYP člověka, a co je a co není jednoznačně nejlepší - co Tudor za posledních dvacet let pustil do světa - a přitom jsi nic od Tudoru nikdy ani neviděl zdálky ve vyloze.. Nad tim by jsi se měl krátce zamyslet. Ahoj 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, xbraj19 napsal:

@Postal80 To jako když danou značku nevlastním, tak se k ní nesmím veřejně vyjadřovat a hodnotit? Na to jsi přišel sám?

Ale prosimtě... Ne to ne, tři strany zpět píše, že to je to nejlepší co Tudor pustil do světa za posledních 20 let.. to mi úplně nesedí, a tvrdím, že to je pěkná kravovina.. Kolem roku 2000 měl Tudor ještě Suby. Potom tady máme Pelagosy, všemi dokola opěvované 58. Máme tady Chroma atd atd..

Zda se mi to jako kuva střelba do tmy! A to se mi ty Rangery docela líbí. Kdyby pan kolega kde co vyzkoušel a potom napsal - Pánové Rangery jsou top, držím hubu.. ale takhle se mi to zdá jako prázdné kecy a příliš velká slova 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 23. 7. 2022 v 17:22, Postal80 napsal:

 

Zda se mi to jako kuva střelba do tmy! A to se mi ty Rangery docela líbí. Kdyby pan kolega kde co vyzkoušel a potom napsal - Pánové Rangery jsou top, držím hubu.. ale takhle se mi to zdá jako prázdné kecy a příliš velká slova 

Tak ma takovy nazor, ty hodinky nezkousel a proste se mu Rangery libi, tve reakce taky nechapu.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 22. 7. 2022 v 10:13, steel napsal:

No jiny zanr je to rozhodne a nevim jestli to neni od Tudoru ... rekneme neuvazene, chrlit to jak orliky. Spis me na tom vadi, ze tam flaknou rozmer 39, celobrouseny pouzdro, dobrej strojek - jakoze moderni hodinky a potom tomu daj tu ranu s tou vintage lumi, chapu, ze kdyby to dali do bily a jeste s ohranicenejma indexama tak je problem😂, ale kdyby to aspon bylo s tema indexama v normal lumi, tak to hodinky posune uplne jinam. 

Rangery chrli jako orliky ? Ranger 2022 prisel po osmi letech. Luminiscence je podle toho, co jsem mel moznost shlednout, ta sama, jako na predchozim modelu. A ta rozhodne nepusobila a myslim ze to nebylo cilem,jako vintage lumi a tak to vidim i u soucasnych Rangeru. Ve vsech smerech moderni rangery s jasnym odkazem na puvodni original.

Upraveno uživatelem ATOM
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...