Přejít na obsah

Tudor novinky


petr_cha

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 643
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Já jsem se uvedení nějaké mega pecky bál, abych nebyl nasranej :D Na druhou stranu jsem to ani neočekával, jak píše @safi, supr novinky byly nedávno. Nicméně nasazení jubilee náramků je trochu posun. Myslím, že pár lidí poběží zkoušet jestli budou pasovat na staré BB.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za mě teda taky vlastně nic moc…resp očekával jsem taky nějakou bombu :D něco ve smyslu, že tudor půjde ve stylu “co byl rolex před 40ti lety” tedy echt sportovní spolehlivé hodinky s “rozumnou cenou”. 
Ale chápu pecky už byly, jen mě navnadila ta věta “new chapter begins” a epický odpočet :D 

Osobně navíc nevím jaký je rozdíl mezi stávající a novou řadou Tudor Royal (černý, modrý cifr s římskými číslicemi), může mi někdo znalý prosím osvětlit? :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Manufakturní kalibr? 

EDIT: Nová továrna umožní většinu portfolia  BB (a dalších kolekcí) přesunout na METAS certifikaci. Takže většina BB bude mít násobně vyšší magnetickou resistenci než RLX Milgauss.  Kvůli nové certifikaci musel Tudor upravit svoje stávající kalibry, takže nová továrna = další technická evoluce strojků i mimo BB Ceramic. A přiznejme si - byla ostuda, že základní řada BB neměla vychytanou novou sponu z nových modelů. 

Upraveno uživatelem safi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 hodinami, safi napsal:

Nikde jsem nenašel, zdali je pouzdro nových BB identické, nebo ne.  To video na stránkách Tudoru je fakt bombastické. 

Tak fesak tvrdi ze su o viac ako milimeter nizsie a puzdro je viac zaoblene. To budem musiet skusis... predchadzajuce inhousove som nemohol nosit kvoli vyske ale ta cervena luneta mi chyba...

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...