Přejít na obsah

Tudor novinky


petr_cha

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 644
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 2 hodinami, Vortex-Tempus napsal:

Tak fesak tvrdi ze su o viac ako milimeter nizsie a puzdro je viac zaoblene. To budem musiet skusis... predchadzajuce inhousove som nemohol nosit kvoli vyske ale ta cervena luneta mi chyba...

Souhlas, červená je nejvíc! Čekal jsem, že udělají 58 s červenou lunetou. Škoda, ale pokud jsou fakt nižší, tak je budu muset vyzkoušet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 27. 3. 2023 v 22:35, kdojinej napsal:

BB54 škoda té holčičí velikosti..

No já to chápu tak, že to odkazuje na první Tudor/Rolex Suby (rok 1953 u Rolexu, resp. 1954 u Tudoru), kde to pouzdro opravdu mělo dle literatury těch 37 mm. V roce 1958 pak modely "Big Crown" posunuly velikost na 38 mm hádám? Za mě Tudor palec jednoznačně nahoru: i když asi pro mě těch 37 taky bude málo, tak si každý vybere, je to správně odstupňováno po 2 mm a ještě přiblížili pocit z nošení starých referencí těm, kteří nechcou nebo si nemůžou dovolit nosit muzeální kousky. Spíš by mě štvalo, kdybych si je koupil v 41 mm velikosti a teď se dozvěděl o tom tenčím pouzdře😁

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 27. 3. 2023 v 18:45, Moty napsal:

Škoda, že nebyly bílé BB Pro, ale třeba BB na jubilee s červenou lunetou bych klidně bral, stejně už na datum nevidím, takže jako jo

Taky by se mi líbily a čekal jsem na bílé BB PRO jako takové TUDOR "polárky". Škoda (-:

Upraveno uživatelem Piplík
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 hodinami, Harrior napsal:

No já to chápu tak, že to odkazuje na první Tudor/Rolex Suby (rok 1953 u Rolexu, resp. 1954 u Tudoru), kde to pouzdro opravdu mělo dle literatury těch 37 mm. V roce 1958 pak modely "Big Crown" posunuly velikost na 38 mm hádám? Za mě Tudor palec jednoznačně nahoru: i když asi pro mě těch 37 taky bude málo, tak si každý vybere, je to správně odstupňováno po 2 mm a ještě přiblížili pocit z nošení starých referencí těm, kteří nechcou nebo si nemůžou dovolit nosit muzeální kousky. Spíš by mě štvalo, kdybych si je koupil v 41 mm velikosti a teď se dozvěděl o tom tenčím pouzdře😁

jo jo je to tak vintage, ze bych nerekl, ze se do toho Tudor kdy pusti - korunka, vroubkovani…proste super, tech 37 je taky v poho, doda to tomu jeste vetsi grady (na 16mm NATO a musis zacit shanet bily sako), oproti tomu BB 36 - super korunka, ale ty ciferniky fakt ne, jubilee mi na tom tolik neva.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě teď, Harrior napsal:

Á propos, tuší někdo např. na základě dřívějších modelů, jestli je šance hodit nějaký ten nově představený jubilee tah na bb58?

no jubilee na 58 dela US, nekdo to tady ma, za me to nevypada dobre, navic ten tah na 58 je za me super, na fotkach mi vadilo to nytovani, ale v realu neni videt a tah je pohodlny, ta old skool mikroregulace ma taky neco do sebe. 58 mam v modry barve a jsou perfektni hodinky, kdybych si smel nechat jedny, byly by to tyhle. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě se ze začátku jubilee líbil i na GMT a na ty svoje jsem si ho chtěl sehnat, ale postupem času mě to nějak přešlo. Ten Oyster k nim (a podle mě i BB obecně) nějak líp sedí. Za mě, tedy jubilee ne. Na těch BB36 ještě budiž. Škoda, že to nenabízí jako Rolex v obou variantách 😞

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...