Přejít na obsah

Tudor novinky


petr_cha

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 648
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 1 hodinou, raduzn1 napsal:

Dle mého názoru, je to právě záměr a posouvání značky o level výše ve vnímání zákazníků, resp. trhu. Kde jsou např. ceny BB nyní a kde v minulosti...

 

Za pár let může být Tudor na cenách Rolexu a Rolex se v cenách posune o % rozdíl vůči Tudoru.

 

Obecně roční produkce (prodej) hodinek klesá a při tom roste objem utracených peněz. Je zde tedy zásadní posun zákazníků k dražším značkám. Nic jiného tedy Tudoru nezbývá, nežli posun do dražšího segmentu. Už jen tím, že měl v loňském roce pokles o cca. 4%.

Tak může někam posouvat ocelové modely (i když to moc nedělá nebo v souladu s celkovou inflací), ale full gold je prostě úplně jiná liga a úplně jiný zákazník. Je to pro většinu kupujících statusový symbol. Pokud je to i s full gold masivním tahem, tak to jsou hodinky za +- míč a tady mám svoje pochybnosti. Ceny Rolexu nejsou problém, problém je že ty hodinky chce strašně moc lidí a nejsou. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, raduzn1 napsal:

Jen škoda, že na vteřinovce není sněhová vločka 😥.

Taky jsem s tím dřív bojoval,ale k těm kulatým číselníkům to až tak nevadí.

Ale ono to neni,to souhlasím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 10. 4. 2024 v 12:13, brownwld napsal:

To mi ani nedoslo...

Podobna dvojicka jako BB Pro a Rolex Exp 1655

image.thumb.png.497891d388677b67dbb14ec94dd5a7ce.png

image.thumb.png.497891d388677b67dbb14ec94dd5a7ce.png

kvuli tomu to prece cele delaji ;)

ale jak tak na to koukam.. zatimco bych se klidne obesel bez tech nytovanych tahu, kyklopy by tomu celkem slusely.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 49 minutami, paolous napsal:

Zajimalo by me, jestli tah 20mm s novou mikroregulaci z novych BB 58 GMT bude pasovat na moje BB 58 blue a kde by se dal pripadne samostatne sehnat... jestli by nekdo netusil... diky

a na bb58 tah máš? tedy že bys sháněl jen sponu? to by v rámci servisu mohlo jít, alespoň např Omega umí ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 23. 4. 2024 v 13:43, paolous napsal:

Zajimalo by me, jestli tah 20mm s novou mikroregulaci z novych BB 58 GMT bude pasovat na moje BB 58 blue a kde by se dal pripadne samostatne sehnat... jestli by nekdo netusil... diky

Zkus chrono24. Jinak jak říká @Pivas,na krámě ti ho neprodají..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...