Přejít na obsah

Tudor novinky


petr_cha

Doporučené příspěvky

před 54 minutami, steel napsal:

tady mas jednu recenzi za druhou a dost z toho vychazi ... to jak si nam tu zakazal TO psat😂

Tak nikomu jsem nic nezakazoval. Jen poprosil 😂

To že se tady pořád řeší velikost. Ranger se tady už srovnával s BB36, Explorery, dvojkovými Explorery, DJ a nevím s čím ještě. Ještě jste je neporovnávali se Seiko, Longines, Omegy atd…. tak doplním toto vlákno a určitě zajímavé srovnání s Aplinisty nebo Sinn556. 
 

Alpinisty jsou určitě MENŠÍ, mají zajímavější ručky, větší WR a lepší lumi. Rozhodně bych byl raději kdyby Tudor vyrobil Rangery v designu Seiko nebo Sinn - to bych si je určitě koupil. Nebo ne. Počkám až je udělají s lepším ciferníkem, bílou lumi, ohraničenými indexy, jinými ručkami a v menším pouzdru. Ale to si je pak asi taky nekoupím, protože budou hodně podobné North Flagům 😂🤣😅. HOWG

Tak jsem tímto zajímavým a obohacujícím příspěvkem ukončil svou účast v tomto vlákně. Děkuji vám, odcházím

06421032-F56A-4B2B-947B-3DA083204088.jpeg

 

Upraveno uživatelem Piplík
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 580
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 2 hodinami, AndyAaron napsal:

S tim nosenim R pouze na tahu souhlasim.
Pokud jde o shaneni zahnutych stezejek, tak neni nic jednodussiho nez vzit 20 nebo 22 a ohnout si to doma…

No tak z toho se mi točí hlava jen to čtu :) jsou hodinky, který prostě sám bastlit nechci :)  Možná až s nima párkrát vemu futra.. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, dwg napsal:

To bych si hned koupil. Jeste teda zmenit ten font u 6 a 9.. stve me tam ta dvoji krivost :)

Tohle řešení v podstatě odpovídá tomu, co jsem psal na začátku... zmenšit, přidat leštěné plochy, ubrat červenou na vteřinovce. K barvě lumi jsem se nikdy nevyjadřoval, protože rendery i "živé" fotky jsou někde jinde než realita, ale bílá se mi rozhodně líbí. Jestli Tudor někdy něco podobného vyrobí, tak neváhám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 minutami, Ohm-Aztec napsal:

Tohle řešení v podstatě odpovídá tomu, co jsem psal na začátku... zmenšit, přidat leštěné plochy, ubrat červenou na vteřinovce. K barvě lumi jsem se nikdy nevyjadřoval, protože rendery i "živé" fotky jsou někde jinde než realita, ale bílá se mi rozhodně líbí. Jestli Tudor někdy něco podobného vyrobí, tak neváhám.

Podle me těžko, protože Tudor se obecně snaží ty staré dyzajny někam posunout a nebudou chtít napodobovat R 1016. Každopádně ta červená vteřinovka je naživo celkem decentní. Kdybych nevěděl, že tam je, tak jsem si jí asi ani nevšimnul.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, ATOM napsal:

jeste ze tak nevypadji, jsou paradni takove jake jsou :) Kdo ma hubeny rucicky damskeho typu, poohledne se jinde no.

To jsem nevěděl, že 36mm hodinky jsou na "ručičky dámského typu"... Ale ty to musíš vědět, Prim Sport II myslím mají podobnou velikost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 22 minutami, ATOM napsal:

No jasne, vsak jsou mi prej maly. Marny, stary hodinky. Me to nijak neva.

OK, takže 36mm hodinky nemusí být jen pro ty, co mají podle tebe ručičky dámského typu, ale taky pro ty, kterým neva, že si ostatní myslí, že jsou jim hodinky malý... Tak teď, když jsme si vyjasnili nomenklaturu, tak se můžeme vrátit Rangerům.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dlouho jsem v Tudor vlákně nebyl pravda - rozebíraj se tu ještě ty novinky nebo ne? 

Za mě jsou Rangery dobrý - podle mě jim není co vytknout...srovnával jsem i s expama36 a  jako Tudor pro mě lepší - jakože mám rád značku spíš Rolex, ale co naděláte že jo - každý hodinky s korunkou na cifru se mi nemusí líbit...

Tak to byl můj příspěvek k novince od Tudory - jo a nic bych na nich neměnil - takhle jsou prostě dobrý 👍

IMG_20220729_161309.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
V 26. 7. 2022 v 16:01, Piplík napsal:

Tak nikomu jsem nic nezakazoval. Jen poprosil 😂

To že se tady pořád řeší velikost. Ranger se tady už srovnával s BB36, Explorery, dvojkovými Explorery, DJ a nevím s čím ještě. Ještě jste je neporovnávali se Seiko, Longines, Omegy atd…. tak doplním toto vlákno a určitě zajímavé srovnání s Aplinisty nebo Sinn556. 
 

Alpinisty jsou určitě MENŠÍ, mají zajímavější ručky, větší WR a lepší lumi. Rozhodně bych byl raději kdyby Tudor vyrobil Rangery v designu Seiko nebo Sinn - to bych si je určitě koupil. Nebo ne. Počkám až je udělají s lepším ciferníkem, bílou lumi, ohraničenými indexy, jinými ručkami a v menším pouzdru. Ale to si je pak asi taky nekoupím, protože budou hodně podobné North Flagům 😂🤣😅. HOWG

Tak jsem tímto zajímavým a obohacujícím příspěvkem ukončil svou účast v tomto vlákně. Děkuji vám, odcházím

06421032-F56A-4B2B-947B-3DA083204088.jpeg

 

Díky, souhlasím

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...