Jump to content

Tudor novinky

petr_cha
 Share

Recommended Posts

• Replies 337
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

před 2 hodinami, AndyAaron napsal:

Tak na tomhle maj zamakat emoji38.png

Takovi borci jako vy a pisete takovy chujoviny😅😂

Jak nemaji? Nacpu tam inhousy ze stavajicich 58 a nebo superodlazenou 2824 kterou dela jenom Tudor. Ale to se Vam zase nebude libit, pac hodinky kolem kila a je tam obycejna ETA. 😂🤣 No proste chci zelene 58!! 

před 18 minutami, Postal80 napsal:

Takovi borci jako vy a pisete takovy chujoviny😅😂

Jak nemaji? Nacpu tam inhousy ze stavajicich 58 a nebo superodlazenou 2824 kterou dela jenom Tudor. Ale to se Vam zase nebude libit, pac hodinky kolem kila a je tam obycejna ETA. 😂🤣 No proste chci zelene 58!! 

Predpokldam, ze si myslel ze stavajicich BB, nikoliv z 58, ta tam je. A nenacpou :) nevejde se tam. BB58 pouzivaji kalibr MT5402, klasicke BB maji kalibr MT5602. BB s datumem (nebo treba Pelagosy) pouzivaji kalibr MT5612, GMT maji MT5652. Vsechny kalibry MT56xx jsou vetsi a do 39mm pouzdra BB se nevejdou. Takze by je museli upravit. A to je vetsi honicka nez udelat pouzdro z jinyho materialu :)

před 24 minutami, prischera napsal:

Predpokldam, ze si myslel ze stavajicich BB, nikoliv z 58, ta tam je. A nenacpou :) nevejde se tam. BB58 pouzivaji kalibr MT5402, klasicke BB maji kalibr MT5602. BB s datumem (nebo treba Pelagosy) pouzivaji kalibr MT5612, GMT maji MT5652. Vsechny kalibry MT56xx jsou vetsi a do 39mm pouzdra BB se nevejdou. Takze by je museli upravit. A to je vetsi honicka nez udelat pouzdro z jinyho materialu :)

Nad datem ani GMT neuvazuju, to je mi jedno. Myslel jsme klasicky 58 se stávajícím kalibrem v zelené barvě. To je cele.. cele o co mi jde. Souhlasím at si bronz a keremiku strčit někam. Uvítal bych jen BB58 ve větší barevné škále. A pevně věřím, že nejsem sám. S tou ETOU si dělám prdel. Mám ji v BB 41 a je pecka. Nic víc nic míň👌C606D35A-2754-48D2-A9FF-F5553E7FE360.thumb.jpeg.5c9b1c2a2113699a8077edd97a741651.jpeg

Hele, me ta ETA nevadi a neurazi, kdyz to bude v rozumne cenove hladine, coz Tudor rozumnou cenu jeste drzi. A souhlasim s tebou, radeji bych pouzitelne BB58 ve vice barevnych variacich, nez bronz, keramika a stribro...

• 2 weeks later...
V 23. 6. 2021 v 17:06, ensi napsal:

Mají bezva sponu s mikroregulací, třeba ji udělají i v oceli a bude standardně u všech BB58. :)

Tu sponu bych rád viděl i u BB. Tak nějak jsem o té mikroregulaci na Tudorech snil nějaký pátek. 😅

• 1 month later...
  • 2 months later...
  • 4 months later...

Tady ty nové Tudory se mi líbí 🙂 a ve velikosti 39 budou určitě prudce nositelné

IMG_20220330_120141.jpg

• 4 weeks later...
před 2 hodinami, Jarett napsal:

Tudor plánuje v rámci podpory značky vstoupit jako partner do profesionální cyklistiky !

INFO ZDE

ZS5ExHCBgcMVVxRvMkbR46-1024-80.thumb.jpg.700e6cbc2eaf99c04878a4d2ca7e8047.jpg

Tak to ty BB PRO pak Jarku musíš mít! Už jen z profesních důvodů. To si obhájíš (-:

jo jo cetl jsem - Fabian Cancellara, tomu se to trochu tluce s IWC 🙂, ale jinak skvely pocin, za me lepsi reklama nez dosavadni ambasadori 

Edited by steel

• 2 months later...
před 22 minutami, skalis napsal:

Něco se chystá

Tudor jede čím dál víc v duchu svého sloganu born to dare 👍 ... Na rozdíl od RLX, kde je to teď hlavně o luxusu na funkci nemající vliv, kde si vždy si vzpomenu na Platónovy dialogy a jeho úlisné lahodění, které se zdá pravdivým, přitom vytváří jen zdánlivou pravdu :)