Přejít na obsah

Pošťák zvoní dvakrát - Breitling 1806


Doporučené příspěvky

Ano, zavonil dvakrát ;-) 

Poprvé to byl balíček z Německa s hodinkami z poloviny 70 let a to Breitling 1806. Byl to nákup tak nějak naslepo z Německého inzertního portálu.  Vše ale klaplo na jedničku.

Hodinky byly již krásné na fotkách v inzerci, ale když jsem je uviděl naživo, to byla teprve paráda 🙂 Hrany pouzdra ostré jak břitva, luneta ve špičkovém stavu.

Před nákupem jsem několikráte pročítal toto vlákno, abych se ujistil, že do toho jdu 😁 https://forum.chronomag.cz/topic/17651-breitling-chronomat-big-case/

 

Tak a to druhé byla pošta ze Slovenska od řemínkového mága Rasti 🙂 Myslím, že se to hodně povedlo a k hodinkám to dokonale pasuje.

 

I kyž prodejce doložil dokumety o provedeném servisu, tak jsem je po konzulataci s kluky ze servisu ONYX nechal raději kompletně zrevidovat. Hodinkám to určitě prospělo, jasně to na nich vidím. 😀 A já jsem také klidnější.

 

Na Navitimer jsem vždy mlsně koukal za výlohou u Dušáků na Arkádách, teď jsem rád, že jsem odolal a počkal si na tyto původní NAVITIMER CHRONOMATIC.

 

IMG_5898.JPG

IMG_5901.JPG

IMG_5903.JPG

IMG_5995.JPG

IMG_5996.JPG

IMG_6018.PNG

IMG_6032.JPG

IMG_6047.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moc krásný kousek, dobře jsi udělal. I pspouch to ví! Aloha ať dělají radost, béčka jedny  😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...