Přejít na obsah

Microbrands na ruce


Snekofon

Doporučené příspěvky

před 4 hodinami, aaaa napsal:

Např. NY0085. Je plechová, ale má tu mikroregulaci na ruce. Masivní ocelovou má např. Mido, ale ty jsou už za jinou cenu.

No počkaj, ak dobre vidím to je klasická dierková mikroregulácia, o takej Dzos nepísal. Pozri si akú mikroreguláciu má Christopher Ward.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 364
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Přidávám svou pochvalu, výborné víkendové hodinky na krásném řemenu, už jen trochu plísně nachytat na pouzdro a je to bezkonkurenční pecka. A ten nodate číselník je skvělé osvobozující od stelovani.... srovnají se pepkovy paže a hurá na víkend, tak to má být 👍

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Zelos vypadá parádně, v každé verzi. Možná ten meteorit nejlépe! Škoda té ceny, za Microbrand mi přijde vysoká

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 22 hodinami, Roman-ZA napsal:

nove Di Renzo vyzeraju tiez paradne ;)  

243031522_295433149098331_1748544860328917196_n.jpg?_nc_cat=109&ccb=1-5&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=BFR8cVuESWoAX-uYnmX&_nc_ht=scontent.fbts8-1.fna&oh=eba2996465839e03d299a68c7a020a4e&oe=617F8716

Jojo.. taky jsem je zkoumal... Prijde mi ze je to od DRZ 03 v podstatě pořád "na jedno brdo", ale ty ocekavane DRZ 05 vypadaji fakt fajnově. Navic maji mit bez korunek 39mm... Zatim nemuzu najit zadny duvod proc do nich  nejit 😁

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...