Jump to content

Microbrands na ruce

Snekofon
 Share

Recommended Posts

• Replies 176
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

tak dnes takto...a tím to děkuji místnímu váženému členu za obětavost a pomoc při koupi

IMG_20220523_095142_647.jpg

@dave24Dobrá volba! Přesně tyhle jsem měl, nakonec šly skrz hmotnost na tahu a moji nepřílišnou náklonnost k oranžové z domu, ale zpracování bylo peckovní, chod lunety a korunky byl bezkonkurenční. Kupoval jsi z druhé ruky nebo jsi měl štěstí v tom šíleném pořadníku?

Když se prodávaly tady tak jsem měl hluboko zavrtaneho červa..

A šly za dobrou cenu... Na léto pecka, lepší než monstra, zase jsem to provázal 😬

před 17 hodinami, E36 napsal:

@dave24Dobrá volba! Přesně tyhle jsem měl, nakonec šly skrz hmotnost na tahu a moji nepřílišnou náklonnost k oranžové z domu, ale zpracování bylo peckovní, chod lunety a korunky byl bezkonkurenční. Kupoval jsi z druhé ruky nebo jsi měl štěstí v tom šíleném pořadníku?

Já jsem chtěl oranžové .. mám je zatím na nato strapu taková letní varianta a OK, těžší hodinky mi neva mám Hamiltony X-windy a to je ultimátní kus železa. 

Máš pravdu že zpracování je fakt  povedené.

Měl jsem štěstí v pořadníku jsem pořád, ale přebral jsem místo po jednom váženém místním členovi.. čímž mu ještě jednou děkuji

Vrátil se mi po drobném servisu asi můj nejoblíbenější mikro kousek. Vlastně jim nemám ani co vytknout, jsou prostě perfektní :-)ce51186e1a83fd66634b90c8abc6efe3.jpg68c632a44d45cc0b40d436fed5863cef.jpg577883ddb4686ea273d9fb38a6d16adc.jpg

Sorry za dvojitý příspěvek, nějak blbne tapatalk.

Edited by _lip_
duplicitní odeslání