Jump to content

Microbrands na ruce

Snekofon
 Share

Recommended Posts

• Replies 204
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

@Roman-ZAale jo, z dlouhodobýho hlediska jsou fajn a asi doma zůstanou, ale rozhodně mají nedostatky:

1) dýnko má asi 0.3mm fakt ostrou hranu (viz foto z netu, dají se o ní hoblovat nehty), která řeže na zápěstí - toto je obecně problém všech Zelosů, co jsem osobně měl, všechny dekory dýnka mají nějaké ostré hrany, stěžovala si na to spousta lidí na skupině, údajně opraveno u titanové verze, ale bylo to úplně to samý, takže šly z domu, evidentně má dost odbyt na to, aby ho to nemuselo zajímat

2) PVD modřený meteorit na přímém slunci a světle vypadá jak zmačkaný modrý alobal, což zase ale kompenzuje nádhernou změnou odstínů a textur při nepřímém světle.. no příště bych asi volil přírodní meteorit, úprava by mohla být víc matná

Jinak cajk, lumi je fantastická, strojek se usadil na +0.5 až 2 sekundy denně a celkově se mi líbí design pouzdra a tahu. Co bych bral je spona s beznástrojovou mikroregulací jako na vyšších modelech, ale v téhle cenové kategorii asi nelze očekávat. Kdyby do budoucna začal Zelos nabízet samostatně, tak bych asi dokoupil.

Ale přijde mi, že to jde se Zelosem trochu z kopce, poslední dobou chrlí model za modelem, v recenzích je dost často vidět QC problémy i u drahých modelů, holt asi trend dnešní doby.

ja na meterority moc nie som. mne sa paci losos. vsetko licuje a sedi, ako ma? luneta, armovak atd.?  

Zobraziť zdrojový obrázok

Zobraziť zdrojový obrázok

Luneta a datumovka mně sedí, armovák Swordfish nemají, stupnice je přímo na cifru. Ale pravidlem to úplně není, na skupině se docela pravidelně vyskytnou ustřelené lunety.

Jestli uvažuješ o titanovkách, tak bacha na dvě věci: je to titan bez povrchové úpravy, takže se poškrábe i o vzduch a na kusu, co jsem měl já, bylo vidět, že číňani trochu zápolili s opracováním titanu, hrany byly trochu jak ocucaný bonbón, křivé a u jedné z ochran korunky úplně chyběla vyfrézovaná drážka, prostě jim to ujelo.. možná jsem měl fakt smůlu na kus, protože třeba ty titanové Mako jsou zpracované naprosto precizně. Jo a chod lunety děs.. Za těch 329 USD launch price to ještě jde, ale aktuálních 429 bych za to nedal.. 

• 2 weeks later...