Přejít na obsah

New Rolex 2021


dabelM

Doporučené příspěvky

před 7 hodinami, Jörg8X napsal:

Bejvavalo :) 

Kdyz muzou byt SD v bicoloru...

069957DF-4062-40E2-B3E3-64945A923F81.jpeg.4a800918bd1519586351ae5a332353a9.jpeg

 

Tak furt lepší než když leží ve fóliích v trezoru :D U AD je už musí sundávat, ale prý dost lidí brečí, že je tam chce nechat. Zase na druhou stranu chápu, že když je chceš někomu darovat tak je trochu blbý ty fólie sundávat... nevím no. Mě osobně by nevadili ani bez fólií, kdybych je od někoho dostal a možná ani poškrábané 😂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 287
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Aneb: dokud bude Jubilee (s WG středem a extra referencí) za tučnej příplatek, proč na kunčafta uvalovat zbytečná omezení?:smoke:

Připouštím že pro mě je Jubilee tah “detail”, který mi (v kombinaci s fluted provedením DJ41) do značné míry pomohl zlomit dlouhodobou averzi k Rolexu - a i když už bych keramické GMT nechtěl, i k nim mi Jubilee “historicky” pasuje líp než Oyster.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já se bál, že Exp I budou v 41mm. 36 nakonec asi raději než 39, takže za mě spokojenost. Teď jen klasická otázka - jaká bude dostupnost :)

 

EDIT: ale ty bico Expy jsou fakt hnus

Upraveno uživatelem pesnoaar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je dobře, že keramická luneta na Exp II neprošla, na druhou stranu to nějakou změnu zevnějšku s novou referencí chtělo, třeba ohledně velikosti. Možná se mi to jen zdá, ale na "R" stránkách působí černé Exp II jakoby cifr nebyl matný ale lesklý, což možná platí jen pro ten render    

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...