Přejít na obsah

New Rolex 2021


dabelM

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 287
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 23 minutami, Tomak napsal:

Za mne největší pozitivum, nějak mi keramický lunety k jubilee nepasujou

Souhlas, plecháčům jubillee docela slušel, ale ke keramikám patří prostě oyster

 

Jinak si nemůžu pomoct, ale tímhle tahem zas Rolex ukázal, jak jsou jim vlastně všichni u řiti. Před dvěma lety ukončej Oyster, tím "donutěj" spoustu zákazníků k jubillee a teď ho zase s velkou slávou nabízej. Tu svoji komedii dotahujou téměř k dokonalosti:default_biggrin: chtělo by se mi napsat, že už není co zlepšovat, ale však oni zas vytáhnou něco z rukávu

Upraveno uživatelem sashator
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 minutami, Chosef76 napsal:

Exp 1 v 36mm je za mě skvělá zpráva. Optimální velikost pro tento model. Ty bikolorní mě tedy pobavily, ale chápu, že čínský trh je pro Rolex zásadní. 

souhlas. a treba se starsi expy 36 trochu udobri/umoudri s cenou, kdyz uz tu budou novy 36tky:)) 

Upraveno uživatelem Kid_A
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 minutami, sashator napsal:

Souhlas, plecháčům jubillee docela slušel, ale ke keramikám patří prostě oyster

 

Jinak si nemůžu pomoct, ale tímhle tahem zas Rolex ukázal, jak jsou jim vlastně všichni u řiti. Před dvěma lety ukončej Oyster, tím "donutěj" spoustu zákazníků k jubillee a teď ho zase s velkou slávou nabízej. Tu svoji komedii dotahujou téměř k dokonalosti:default_biggrin: chtělo by se mi napsat, že už není co zlepšovat, ale však oni zas vytáhnou něco z rukávu

Teď je velká sláva, že se vrátil oyster na GMT a za dva tři roky se senzačně vrátí Exp I v 39mm 😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, Kid_A napsal:

souhlas. a treba se starsi expy 36 trochu udobri/umoudri s cenou, kdyz uz tu budou novy 36tky:)) 

ASi bych upřednostnil ty nové, každopádně aktuálně to jde mimo můj zájem, cílím na jiný model. Časem se tu na fóru určite nějaké objeví, Exp jedniček tu bylo vždycky relativně hodně. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...