Přejít na obsah

New Rolex 2021


dabelM

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 287
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 20 minutami, Jenkiz napsal:

Za mě teda Exp II celkem podařený facelift, i když ho spousta lidí bude vnímat jako zbytečný. U ukončeného modelu s černým ciferníkem mě vždycky hrozně rušily ty přerostlé ručky s černě lakovanými konci. Celostříbrné jim podle mě sluší víc.

Odesláno z mého Redmi Note 7 pomocí Tapatalk
 

A to já jsem rád když je porovnávám, že jsem stihnul "phantom" ručky, sto lidí, sto chutí :cheers: 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 minutami, African napsal:

A to já jsem rád když je porovnávám, že jsem stihnul "phantom" ručky, sto lidí, sto chutí :cheers: 

Přesně, mě "phantom" taky přijde lepší. Hlavně proto, že to takhle měl původní model ze 70. let ... dnes představený model mi naopak připadne tuctově zjednodušený :(

8732c5bb4a2d6561e90c385ea3312b6b.thumb.jpg.7cbb8a40e7069024b0661b4f7c81d745.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja teda zase cumim fort na fotky/i makro rucek, cifru polarek tech novejch 226570 vs 216570 co byly do dneska. Nemuzu si pomoct ale, proste ty novy rucky matny vcetne fterinofky fuj fuj. Kdo ma 216570 za mne vyhral jak u bily tak i cerny varianty (kde zruseni phantom rucek) je nepochopitelny. A co mne teda mrzi je zruseni expu 39, pac abych porizoval 36 tak musim zhubnout tak 70kg, aby na ty ruce vubec neco bylo videt....

Upraveno uživatelem Rybiz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, knihomol napsal:

Ten bicolor se k tomu typu hodinek vůbec nehodí.  To je jako by udělala Omega Bicolor mononwatche 😞

Ve mě to teda totálně evokuje Omega Albertville...

Ale musím s hrůzou říct, že se mi celkem líbí ty palmový Datejusty :D Takový fresh Rolexy na lítačku ála SKX pro lidi, co neví, co s penězma... Jen škoda, že se mě to netýká :))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Srovnání EXP2 ...

„Společnost Rolex představuje novou generaci Oyster Perpetual Explorer II. Tyto technické hodinky z Oystersteel mají nyní přepracované pouzdro a náramek, které přinášejí vylepšenou vizuální rovnováhu a harmonii při zachování věrnosti svému estetickému dědictví. Kombinují číselník s bílým lakem a hodinové, minutové a sekundové ručičky černého laku, které vynikají matným povrchem, a jsou vybaveny optimalizovaným materiálem Chromalight. Je vybaven kalibrem 3285, což je strojek v čele hodinářské technologie. “ 

Tedy - menší pouzdro, širší luneta, širší tah, nový kalibr, déle svítící indexy ... 

m216570-0001.png.86adbf65da4ace535876b5046920cc45.pngm226570-0001.png.997c2e005a47f1b5b14a2d9259dfde20.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 hodinami, tedwine napsal:

Presne tak, krasny odrb na hardcore klientelu 👍 🤮 

Konzistentnost pojem neznamy. 

Mali by si radsej kupovat matros od Heisenberga 😎

 

Dalsi cekam ocelovy daytony s ice blue cifernikem. Proste je jim zakaznik uplne jedno. Hlavne ze maji bicolory explorery pro cinany a indy...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Srovnání EXP2 ...
„Společnost Rolex představuje novou generaci Oyster Perpetual Explorer II. Tyto technické hodinky z Oystersteel mají nyní přepracované pouzdro a náramek, které přinášejí vylepšenou vizuální rovnováhu a harmonii při zachování věrnosti svému estetickému dědictví. Kombinují číselník s bílým lakem a hodinové, minutové a sekundové ručičky černého laku, které vynikají matným povrchem, a jsou vybaveny optimalizovaným materiálem Chromalight. Je vybaven kalibrem 3285, což je strojek v čele hodinářské technologie. “ 
Tedy - menší pouzdro, širší luneta, širší tah, nový kalibr, déle svítící indexy ... 
m216570-0001.png.86adbf65da4ace535876b5046920cc45.pngm226570-0001.png.997c2e005a47f1b5b14a2d9259dfde20.png

Tos hodil do nejakyho prekladace nebo je to oficialni ceske vyjadreni? Docela peklo to cist.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 20 minutami, ATOM napsal:

Pisou ze rucky jsou z bileho zlata s PVD...takhle to mel i predchozi model, nebo to byla jen cerna barva ? Jinak pouzdro se mi libi na novem modelu vic.

Ty nové Polárky nemají chybu :thumbsup_anim: Já myslím, že v bílém zlatě mají indexy a ručky všechny Explorer modely....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Jarett napsal:

Srovnání EXP2 ...

„Společnost Rolex představuje novou generaci Oyster Perpetual Explorer II. Tyto technické hodinky z Oystersteel mají nyní přepracované pouzdro a náramek, které přinášejí vylepšenou vizuální rovnováhu a harmonii při zachování věrnosti svému estetickému dědictví. Kombinují číselník s bílým lakem a hodinové, minutové a sekundové ručičky černého laku, které vynikají matným povrchem, a jsou vybaveny optimalizovaným materiálem Chromalight. Je vybaven kalibrem 3285, což je strojek v čele hodinářské technologie. “ 

Tedy - menší pouzdro, širší luneta, širší tah, nový kalibr, déle svítící indexy ... 

 

Jsem rád, že mám starší kousek polárek, matné ručky mne moc neberou a hlavně širší tah bych nechtěl. Ta širší luneta je jistá? to by ale znamenalo buď zvětšení průměru nebo zmenšení skla a cifru? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...