Přejít na obsah

New Rolex 2021


dabelM

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 287
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Před hodinou, kloubik napsal:

Zajímalo by mě jestli zachovali lug to lug 21mm,ale nikdy jsem zatím nic nevyčetl. Původní více se zužujici tah mi přijde lepší, podle mě utrpí pohodlí trochu.

Asi myslíš šířku tahu u stěžejky ne? Lug to lug je rozměr mezi nožkami / stěžejkami v druhém směru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi myslíš šířku tahu u stěžejky ne? Lug to lug je rozměr mezi nožkami / stěžejkami v druhém směru.
Jj, jasně. Jsem blbej, díky.

A ta šířka lunety bude taky zajímavá informace, teoreticky by mohla dělat ty hodinky nazivo opticky menšími.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 35 minutami, Radek124 napsal:

Tak hlavně si do Boutique nezapomeňte vzít digišupleru, ať těch 5 (10?) epochálních rozdílů vůbec rozlišíte - a prodavači si Vás při znaleckém potěžkávání a diktování objednávky nevychutnají s jinou generací... :thumbsup_anim:

U Rolexu mysleli i na tohle - korunka na 6 to jisti :) Obzvlast neduverive typy si vezmou karimatku a odmeri si na miste 70 hodin :) 

Upraveno uživatelem parnistroj
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem chvíli nesledoval, co se u Rolexu děje a v první řadě musím říct, že vlastně "nic". Ostatně na to jsme zvyklí že.

Nicméně musím říct, že re-release 36mm EXPů mě trošku vadí. Ne že bych zvažoval prodej svých 114270, ale rád jsem sledoval, jak jejich cena na second hand trhu pozvolna roste (taková přidaná hodnota těch hodinek). Moc jich není a s tou retro vlnou získávaly postupně na popularitě.

Teď je Rolex prakticky bez změny (ok strojek, lumi update, možná nějaký další drobnosti) vypustil znova. Jasně, asi nebudou dostupný jak rohlíky v Lidlu, ale stejně...trošku mi vadí, že tam není krapet víc změn aby si 114270 zachovaly určitou exluzivitu, dá-li se to tak říct.

Nehroutím se z toho, ale trošku mě to mrzí no. Ale zas to přeju těm, kteří by rádi 36 EXPy pořídili...pár z nich se možná dočká :-).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud by se měli ohlížet na kohokoliv kdo má nějaký starší model a doufá v růst jeho hodnoty tak nevydají nikdy nic novýho. Spíš si myslím, že vyslyšeli tu masu lidí co držkovali že EXP 36 byly nejlepší, tak je máte...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, AdaMoss napsal:

Tak jsem chvíli nesledoval, co se u Rolexu děje a v první řadě musím říct, že vlastně "nic". Ostatně na to jsme zvyklí že.

Nicméně musím říct, že re-release 36mm EXPů mě trošku vadí. Ne že bych zvažoval prodej svých 114270, ale rád jsem sledoval, jak jejich cena na second hand trhu pozvolna roste (taková přidaná hodnota těch hodinek). Moc jich není a s tou retro vlnou získávaly postupně na popularitě.

Teď je Rolex prakticky bez změny (ok strojek, lumi update, možná nějaký další drobnosti) vypustil znova. Jasně, asi nebudou dostupný jak rohlíky v Lidlu, ale stejně...trošku mi vadí, že tam není krapet víc změn aby si 114270 zachovaly určitou exluzivitu, dá-li se to tak říct.

Nehroutím se z toho, ale trošku mě to mrzí no. Ale zas to přeju těm, kteří by rádi 36 EXPy pořídili...pár z nich se možná dočká :-).

jj, tady se taky borecek rozciloval, ze batmany krasne rostou a tim, ze tedka budou znovu k mani tak devalvujou prekupnickej trh 🙂 a hned v komentech dostal res papulu ze hodinky se maj sbirat a nosit, a ne sponovat ceny 🙂 nemyslim to zle, ale hned sem si na nej vzpomnel.....

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem chvíli nesledoval, co se u Rolexu děje a v první řadě musím říct, že vlastně "nic". Ostatně na to jsme zvyklí že.
Nicméně musím říct, že re-release 36mm EXPů mě trošku vadí. Ne že bych zvažoval prodej svých 114270, ale rád jsem sledoval, jak jejich cena na second hand trhu pozvolna roste (taková přidaná hodnota těch hodinek). Moc jich není a s tou retro vlnou získávaly postupně na popularitě.
Teď je Rolex prakticky bez změny (ok strojek, lumi update, možná nějaký další drobnosti) vypustil znova. Jasně, asi nebudou dostupný jak rohlíky v Lidlu, ale stejně...trošku mi vadí, že tam není krapet víc změn aby si 114270 zachovaly určitou exluzivitu, dá-li se to tak říct.
Nehroutím se z toho, ale trošku mě to mrzí no. Ale zas to přeju těm, kteří by rádi 36 EXPy pořídili...pár z nich se možná dočká :-).

Myslím, že můžeš být v klidu. Starší Rolexy, např. Tvé 114270 určitě nebudou klesat na ceně, naopak, cena dále poroste. Mrkni na ceny vintážních 1016, kam až to šplhá.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S**t na zhodnocení. Já mám svoje BLNR rád už 7 let a je mi vlastně úplně fuk, jestli bych za ně případně dostal 150 nebo 250. Mně spíš tohle jednání vadí s ohledem na zákazníka. Ukončit model (myšleno verzi na oysteru) na krátkou dobu a potom ho zas s velkou slávou zařadit do nabídky není nic jinýho než vztyčenej prostředníček všem, kteří si ten danej model pořídili v mezidobí a třeba ho v daný konfiguraci tak úplně nechtěli. Prostě když něco ukončim, tak mám koule na to, to ukončit buď definitivně nebo aspoň na delší dobu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 26 minutami, sashator napsal:

S**t na zhodnocení. Já mám svoje BLNR rád už 7 let a je mi vlastně úplně fuk, jestli bych za ně případně dostal 150 nebo 250. Mně spíš tohle jednání vadí s ohledem na zákazníka. Ukončit model (myšleno verzi na oysteru) na krátkou dobu a potom ho zas s velkou slávou zařadit do nabídky není nic jinýho než vztyčenej prostředníček všem, kteří si ten danej model pořídili v mezidobí a třeba ho v daný konfiguraci tak úplně nechtěli. Prostě když něco ukončim, tak mám koule na to, to ukončit buď definitivně nebo aspoň na delší dobu

No von to Rohlex udělal asi záměrně imho. Dlouho tvrděj, jak chtěj bojovat proti šedivkám, tohle je docela efektivní způsob jak nasrat spoustu dealerů.

Ale s tim prostředníčkem vůči spotřebiteli souhlasim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A ty tomu boji věříš?:default_biggrin: Kdyby chtěli efektivně bojovat s překupníkama, tak daj nějakou normální čekačku a bylo by. Uměle dělaj ze značky něco, co zkrátka není, ale funguje jim to, tak proč to měnit. A ten rádoby boj a pomalu zatykač, když si dovolíš prodat svůj majetek, je už jen taková třešnička na dortu:default_wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...