Přejít na obsah

New Rolex 2021


dabelM

Doporučené příspěvky

před 19 minutami, African napsal:

Explorer II šel bez problémů na chrono24 dva měsíce zpátky před představením nových kousků okolo 240.... a dnes? 😅

No, šly na 350+ před představením nových, a to v očekávání zásadních změn. Teď teprve uvidíme, co trh a zejména co Rolex a množství produkce. Jsem rád, že zůstala ocelová luneta a dostaly nový strojek. Bílá lumi je super. Matné ručky v pohodě, pokud bude matná i černá na lunetě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 287
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Nemůžu si pomoct, vypadá to, že jsem jedinej na světě, ale ty two-tone Explorery se mi líbí. Stydím se...:-)(Vím, že měkké zlato se nehodí na lezení po horách)

Mně se taky líbí. Optimální hodinky pro salonní dobrodruhy.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Rybiz napsal:

tak novy expy II maj tah: 22-17, lug-lug zustal 50, vice zde (ale dedek je fakt tragickej....): 

potvrdilo se mi, ze se mi libi fakt vice ty predchozi....

pouzdro o malinko decentnější, ale za mě pořád nesmyslně přerostlý hodinky pro zrakově postižený :)

Podle mě promarněná šance. K 50. výročí bych čekal trochu víc a zrovna exp II je podle mě model, který by k dokonalosti potřeboval podstatně víc, než mírnou evoluci. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, dwg napsal:

pouzdro o malinko decentnější, ale za mě pořád nesmyslně přerostlý hodinky pro zrakově postižený :)

Podle mě promarněná šance. K 50. výročí bych čekal trochu víc a zrovna exp II je podle mě model, který by k dokonalosti potřeboval podstatně víc, než mírnou evoluci. 

Pro mne jsou to naopak naprosto skvělý hodinky, mám rád maximální čitelnost, a podle mne ještě velikost ruček a indexů zůstala v přijatelné rovině, aby hodinky působily všestranně a ne jen jako čistě sportovní nástroj.

Přesto jsem též k 50. výročí čekal větší změnu. Keramická luneta by byla na tento typ hodinek hloupost, ale myslím, že o 1mm menší pouzdro by bylo naprosto skvělý, zvlášť když dovnitř použili strojek co se dává do 40mm kusů. Starej model je mi sympatický v tom, že měl pro větší pouzdro i vlastní větší strojek. 

 

   

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 23 minutami, Tomak napsal:

Pro mne jsou to naopak naprosto skvělý hodinky, mám rád maximální čitelnost, a podle mne ještě velikost ruček a indexů zůstala v přijatelné rovině, aby hodinky působily všestranně a ne jen jako čistě sportovní nástroj.

Přesto jsem též k 50. výročí čekal větší změnu. Keramická luneta by byla na tento typ hodinek hloupost, ale myslím, že o 1mm menší pouzdro by bylo naprosto skvělý, zvlášť když dovnitř použili strojek co se dává do 40mm kusů. Starej model je mi sympatický v tom, že měl pro větší pouzdro i vlastní větší strojek. 

 

   

Na mě už bohužel právě působí skoro čistě sportovně. Všestrannost a nenápadnost 16570, které se už marně pár let snažím sehnat :)  je pryč a oranžová ručička už z toho fakt dělá garminy. 

Ale jinak samozřejmě souhlasím s tou lunetou. Broušená ocelová je skvělá.

Upraveno uživatelem dwg
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Souhlas, že keramická luneta by byla navíc (a hlavně už jedny keramický GMTčka maj). Ale ruku na srdce- vy si vážně myslíte, že je někdo krom [mention=364]African[/mention]vomlacuje o skály apod?:default_wink: Kdybychom to brali takhle, tak ani keramika na diver lunetě není úplně ideální materiál

Sašo, tak víme, že tyhle diskuze jsou bouře ve sklenici vody. S potápkami hloubkové ponory neděláme, s pilotkami nelítáme, sčítače chrona nepoužíváme, s Expama Himaláje nezdoláváme. Většina z nás čučí na Afričanovy fotografie se spadlou saňkou z kanclu.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi tak:default_wink: tim příspěvkem jsem každopádně nechtěl vůbec rozdmýchávat podobnou debatu. Zkrátka jen už Rolexky dávno ztratily status nástroje a proto by mě vůbec nepřekvapilo, kdyby tam tu keramickou lunetu jebli:default_biggrin:

Souhlas, dalším jasným důkazem toho co píšeš jsou právě bicolorní Expy. Jako, já si narozdíl od mnoha zdejších myslím, že v reálu na ruce budou krásný, ale už je to více šperk, než hodinky pro dobrodruhy.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A víš, že já bych jim to ani nevyčítal. Schytali za to velkou kritiku, ale já všechny bicolor a gold verze beru taky jako šperk a nevadí mi, když to použijou i na modely, kde se to funkčně nehodí. A je zajímavý, že kdykoliv vyšli se zlatejma Subuma, tak nikdy tolik kritiky nesklidili, naopak. A přitom zlatý divery je úplně stejnej nesmysl jako zlatý explorery.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 23 minutami, JoyStick napsal:

Tam to asi vychazi z logiky, ze se zlatejma diverama se muzes valet na plazi nebo na jachte, kdezto lezce voprenyho vykurujiciho vo skalu asi jen tak nezahlidnes. :D

Nesouhlasím. V baru u lanovky udělají spoustu parády :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 34 minutami, JoyStick napsal:

Tam to asi vychazi z logiky, ze se zlatejma diverama se muzes valet na plazi nebo na jachte, kdezto lezce voprenyho vykurujiciho vo skalu asi jen tak nezahlidnes. :D

Tvl, tohle mě nenapadlo a něco na tom bude:default_biggrin: ale aspoň už chápu, proč si mě ty frajerky na pláži vůbec nevšímaj

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bicolor Expy jsou za mě fajný hodinky 🙂, narativ o toolech je pryč asi tak 50 let... btw moje příští štace jsou ocelový gmt oystersteel pepsi, pokud je do doby než na mě přijde řada zas nepřestanou dělat.    

Upraveno uživatelem 969
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...