Přejít na obsah

New Rolex 2021


dabelM

Doporučené příspěvky

....Bohuzel, cilova skupina Rolexu je jaka je a resi se tak akorat cena pred koupi a po ni. Obcas na grcku to tu cist.
Divne pausalizovani... proc..na co.. nevsim jsem si, ze by v tomhle vlaknu resil někdo explicitně cenu, naopak tu vsichni resi miru rozdilu a vyvoj rolexu.. vcetne kroku zpatky..

...mam pocit, ze i na tomhle pocitu "ja jsem lepsi nez ti ostatni" skoncila sveho casu i Damasko vlna.. a nektere nicky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 287
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 3 hodinami, dabelM napsal:

Nove Explorer I. 36mm na WA

 

 

proste na tohodle "dedka" sem nakej alergickej, ten jeho projev...zacalo to u jeho videa Zenith chronomaster sport, nasledne nove expy 2 a ted tohle....a uplne na palici sou tyhle 36ky a expy 2, kde u obojiho neni strojek! pro ucely prezentace....trapny, trapny, trapny....ze strany Rolex samozrejme, ne dedka 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 minutami, Rybiz napsal:

proste na tohodle "dedka" sem nakej alergickej, ten jeho projev...zacalo to u jeho videa Zenith chronomaster sport, nasledne nove expy 2 a ted tohle....a uplne na palici sou tyhle 36ky a expy 2, kde u obojiho neni strojek! pro ucely prezentace....trapny, trapny, trapny....ze strany Rolex samozrejme, ne dedka 🙂

Mě vzorky bez strojků nevadí pokud si je můžu v butiku vyzkoušet kdykoliv tam přijdu a nečekam až mě umožní ohmatat cizí hodinky před předáním.

Tady mě zaujalo v prvních záběrech nečitelnost rozdílu mezi celo ocelovou verzí a bicolorem a jak pěkně pak sedí na dámským zápěstí 👍

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 minutami, Radek124 napsal:

Na "pozlacení" železa před kamerou stačí i "večerní" barevná teplota osvětlení - však hodinek kde jeden z fotek nepozná barvu povrchu a nebo ciferníku je i ve zdejší inzerci dost B)

😅🤣😅

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 18 hodinami, 4st0n napsal:

Jj, nove expy maji 19mm, uz o tom neni pochyb. Potvrdili to i hodinkee. Fotka porovnani s 114270 je na hodinkee.jp insta https://www.instagram.com/p/CNl69VYrIth/?utm_source=ig_web_copy_link
 

Tak jsem to otevřel a hned jsem to zase zavřel, tyhle "novinky" mě už nějak nebaví. 😄

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zde je taky pár fotek nových Expů.

https://horasyminutos.com/2021/04/13/la-historia-del-rolex-explorer-y-los-nuevos-modelos-2021-con-fotos-en-vivo/

Jsem jeden z těch, který návrat ke 36 mm vítají i když ruku mám spíš na těch 39... ale v té větší velikosti mi v kombinaci s tím 3,6, 9 designem přišly vždy trochu disproporční. Jsem na ně zvědavý.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 16. 4. 2021 v 15:34, 4st0n napsal:

Jj, nove expy maji 19mm, uz o tom neni pochyb. Potvrdili to i hodinkee. Fotka porovnani s 114270 je na hodinkee.jp insta https://www.instagram.com/p/CNl69VYrIth/?utm_source=ig_web_copy_link
 

ach jo.. to snad ne. Tak aspon budou mit zase priste co zlepsovat :) Ja doufal, ze ty trochu jine proporce byly dane tim, ze nakonec dostali rozum a soustruzili pouzdro 36,9mm :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

edit: tak opravdu to vypada na 19mm a lug to lug se zmensil ze 44 na 42 - cili vsechno spatne.. 

Podle me ten 20mm tah prave zachranoval maly prumer pouzdra, delal z toho tool watch a hodinky vypadaly dobre za natu i remenu. 

Pozitivni muze byt, ze takto zprznene hodinky nebudou mozna tolik devalvovat cenu starsich 36mm modelu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...