Přejít na obsah

New Rolex 2021


dabelM

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 287
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Si tak občas říkám, jak by byly ty cifry Rolex mnohem čistší, kdyby tam nebylo pořád to omleté "oyster perpetual". To bych nechal jen u toho jednoho daného modelu, který tohle jméno nese. Ostatní by to mohly mít někde vzadu na dýnku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak jsem zvědav, kdy se bude možné podívat na nový model Exploreru 36mm a jaká bude čekací doba na něj. Uvidím, jak to bude nějak s tím covidem jsem ztratil chuť si hodinky pořídit a mít z nich radost, když člověk vidí co se děje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, knihomol napsal:

Jinak jsem zvědav, kdy se bude možné podívat na nový model Exploreru 36mm a jaká bude čekací doba na něj. Uvidím, jak to bude nějak s tím covidem jsem ztratil chuť si hodinky pořídit a mít z nich radost, když člověk vidí co se děje.

Lepší příležitost udělat si radost v dnešní době nelehké už nebude. Za mě je to moc malé, ale pokud ti nevadí velikost tak to vůbec neřeš, zapiš se a možná budeš mile překvapen jak to půjde rychle ;) Navíc čekací dobu ti nikdo neřekne a je to z mé zkušenosti velmi individuální...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
před 21 hodinami, JamesLurk napsal:

Koukám na to ještě jednou a musím teda říct, že ty 36ky jsou moc hezký hodinky. Za mě jeden z nejhezčích a nejpoužitelnějších Rolexů na každý den vůbec.

Já Ti nevím...   Pro manželku bych je teda bral, to jo.

rolex-explorer-124270-2021-2.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...