Přejít na obsah

New Rolex 2021


dabelM

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 287
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 16 minutami, Dokusan napsal:

Dnes jsem je měl na ruce (36) a mám pocit, že je to opravdu malý i na mé zápěstí. Jinak opravdu pěkné hodinky. 

Jedna věc je zápěstí a druhá celková tělesná konstituce. Měl jsem Exp 36 2x a všechny wrist shoty vypadaly velmi dobře. Ale celkově při mých 181cm a téměř 90kg na mě vypadaly směšně malý. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 minutami, dlubix napsal:

Jedna věc je zápěstí a druhá celková tělesná konstituce. Měl jsem Exp 36 2x a všechny wrist shoty vypadaly velmi dobře. Ale celkově při mých 181cm a téměř 90kg na mě vypadaly směšně malý. 

😂 100 % SOUHLAS!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já Vám do toho jako nechci kecat...ale 36ky DJ jsou úplně v pohodě...oproti tomu 36ky expy mi přišly pocitově trošku menší už...

Hodně podle mě dělá ta obyčejná (expy) / vroubkovaná (DJ) luneta a samozřejmě tah oyster, jubi...ale dj36 na jubi jsou hodně v klidu...toť můj skromný názor...a to nosím Deepsečka (44), Suby (40),.... 

Jo a parametry mám o dost horší (vyšší) jak dlubix ;) :)

IMG_20210526_160749.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, brownwld napsal:

Uz funguje Brno nebo si mel cestu do Prahy? :)

Brno vidím možná na Vánoce. Včera jsem šel po Masaryčce, výlohy jsou stále zasklený OSB deskama, venku nejsou omítky, kdo ví, v jakým stavu je vnitřek. Hrajou si tam s tím snad už rok, postavit novej dům by bylo rychlejší. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 minutami, mazzi napsal:

Brno vidím možná na Vánoce. Včera jsem šel po Masaryčce, výlohy jsou stále zasklený OSB deskama, venku nejsou omítky, kdo ví, v jakým stavu je vnitřek. Hrajou si tam s tím snad už rok, postavit novej dům by bylo rychlejší. 

Aha, aha. No ja tama nesel ani nepamatuju prave :)

diky za info.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Dokusan napsal:

Mám jinej úhel, ale fotka je mázlá. 

A ne, nevzal 

IMG_20210526_105506_edit_66820390434073-01.jpeg

 

před 5 hodinami, snake napsal:

Já Vám do toho jako nechci kecat...ale 36ky DJ jsou úplně v pohodě...oproti tomu 36ky expy mi přišly pocitově trošku menší už...

Hodně podle mě dělá ta obyčejná (expy) / vroubkovaná (DJ) luneta a samozřejmě tah oyster, jubi...ale dj36 na jubi jsou hodně v klidu...toť můj skromný názor...a to nosím Deepsečka (44), Suby (40),.... 

Jo a parametry mám o dost horší (vyšší) jak dlubix ;) :)

IMG_20210526_160749.jpg

Hoši hoši, jsou Vám malý prostě #soryjako

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...