Přejít na obsah

New Rolex 2021


dabelM

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 287
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

za mě 36 ky bez váhání (dle přesných rozměrů by se ale spíše měly zaokrouhlovat k 35 mm) - i tak je tam dost zbytečného materiálu- cifry mohly být menší - tady se mi zdá lepší starší verze 14270 - pokud bych ji měl, neměl bych důvod (vyjma tahu) přecházet na tento nový model, už vůbec ne kvůli strojku. Ale protože starší verzi nemám, jsem zapsaný na tuto. Pouze se mi zdá, že kolem nich vypuklo šílenství ne nepodobné realitní horečce posledních měsíců - viz absurdní ceny na chrono 24 .. dle mého jejich cena klesne na rozumnou úroveň a dočká se jich každý, takže jestli to bude rok či dva v životě zdravého 40. níka nehraje roli 🙂  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, aaaa napsal:

Mít prachy, tak je beru hned. Jen by mě štvala absence opravdové mikroregulace.

 

před 1 minutou, African napsal:

Mě by spíš vadilo než jak jsou fakt malé, tak spíš ta čitelnost. Jakmile si dám správnou velikost na fotce, tak vidím velký prd....ty ručky mohli být aspoň trochu prostě tučnější.

samozřejmě by je chtělo mít na ruce, ale zkoušel jsem 36mm datejusty a velikost nebyla problém - sám teď nosím pravidelně do práce 37 mm nomosy tangenty a připadají mi někdy velké, ale čitelné dost i přes svůj minimalismus - měl jsem jít do 35 mm verze 🙂  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 54 minutami, Mabob napsal:

 

samozřejmě by je chtělo mít na ruce, ale zkoušel jsem 36mm datejusty a velikost nebyla problém - sám teď nosím pravidelně do práce 37 mm nomosy tangenty a připadají mi někdy velké, ale čitelné dost i přes svůj minimalismus - měl jsem jít do 35 mm verze 🙂  

Tak samozřejmě sto lidí, sto chutí, hlavně když ti budou dělat radost :cheers: Značka i model luxusní, výběr velikosti už je na každém z nás....

Upraveno uživatelem African
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si včera zkoušel nový Expy 36 a mám z toho takový rozpačitý pocity. Nemám nějak velkou ruku ale prostě mi přišly pocitově malý, možná je to o zvyku, přišel jsem se Zenithama (41) a byl to holt propastnej rozdíl. Furt si je chci koupit a doufám že si zvyknu, protože Expy jsem chtěl dlouho. Ale těch 39mm mi přišlo jako lepší rozměr.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, ragu napsal:

Tak jsem si včera zkoušel nový Expy 36 a mám z toho takový rozpačitý pocity. Nemám nějak velkou ruku ale prostě mi přišly pocitově malý, možná je to o zvyku, přišel jsem se Zenithama (41) a byl to holt propastnej rozdíl. Furt si je chci koupit a doufám že si zvyknu, protože Expy jsem chtěl dlouho. Ale těch 39mm mi přišlo jako lepší rozměr.

Prostě jsou fakt malý. I na mou ruku 17,5cm. Nedá se nic dělat. Celkem jsem se na ně těšil,ale po vyzkoušení bylo jasno. 

A ano, také zkouseno ve Štěpánské 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...