Přejít na obsah

Novinky IWC 2021


sashator

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 144
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 37 minutami, bandicoot napsal:

Já teda nevím, ale to je tak složitý vyndat řemen a sponu bergeonem, že se dělaj inovace tohoto typu? Obzvlášť u tý spony bych to s vidličkou měl 10x rychleji. Spíš se mi to jeví jako alibi na cenu než skutečně user friendly věc.

Mě to přišlo otázka pár vteřin a nemusím se bát že ojebu nožičky, nevím jak ty ale kolikrát jsem si ráno řekl že bych třeba přehodil řemen ale po ránu se s tím srát se mi fakt nechce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 15. 4. 2021 v 16:06, Exiztence napsal:

Tady je pěkné video kde je vidět nové rychlopřepínání, za mě super protože funguje na klasické stěžejky takže nepotřebuješ kupovat pásky od výrobce pokud nechces...

 

jj super ficura se remenem, kterou oplyvaji i garmin 6 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně se vůbec nelíbí. Přijdou mi takové vykostěné. Mám BP spojené s tou rezervou chodu, tady prostě chybí.

Nemůže se každému líbit všechno, jak by to pak vypadalo.
Já jsem nadšený, protože nové BP jsou věrné původním BP ze čtyřicátých let minulého století a přesně takhle chci, aby tyhle pilotky vypadaly. Velké, přehledné, čistý design bez komplikací (datum, PR), velká korunka.

Fotka původních IWC BP z WWII :
71c4a45f7a773429a0d225afa7cea49e.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Po mnoha vydarenych novinkach od IWC v posledni dobe je tohle dost spatny. Karbon na pilotkach, pilotky spojeny s F1, no nevim, cely je to nejaky divny. 
 

Mel jsem ale na ruce novy 41mm Pilot Chrono s modrym cifrem a je to fakt pecka. Dokonala barva cifru, kdyz neni pod primym svetlem, hadal bych se, ze je cernej, pritom na svetle krasne modrej sunburst. Barva remenu taktez. Velikost prudce nositelna, celkove je to moc dobry.

72484D3C-43C2-4812-85B7-D2125F6F4D13.thumb.jpeg.56a610d986059aa11759a5d0ec523ede.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja jsem je mel na ruce dneska jako vubec prvni IWC, vzdycky jsem poslouchal, jak u IWC poznas, ze mas v ruce kvalitne udelane hodinky, ktere si tu svoji cenu zaslouzi. No, musim souhlasit, ze cifr krasny a na kuzi jim to fakt sekne. Ale datumka nevycentrovana, se dnem to neni uplne v rovine (myslel jsem, ze je to specialita petek od Seika), celkove ten font pusobi, jako by to nekdo vytiskl doma na tiskarne. Pouzdro vlastne bez jakehokoliv finishingu a tah, ktery k tomu patri a ktery ma bomba mikroregulaci, vypada, jako by byl z uplne jinych hodinek. No, asi to IWC neni pro me. Skoda, jako celek jinak vypadaji fakt paradne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po mnoha vydarenych novinkach od IWC v posledni dobe je tohle dost spatny. Karbon na pilotkach, pilotky spojeny s F1, no nevim, cely je to nejaky divny. 
 
Mel jsem ale na ruce novy 41mm Pilot Chrono s modrym cifrem a je to fakt pecka. Dokonala barva cifru, kdyz neni pod primym svetlem, hadal bych se, ze je cernej, pritom na svetle krasne modrej sunburst. Barva remenu taktez. Velikost prudce nositelna, celkove je to moc dobry.
72484D3C-43C2-4812-85B7-D2125F6F4D13.thumb.jpeg.56a610d986059aa11759a5d0ec523ede.jpeg

Ahoj, jaká je prosím cena u AD na ty nová fliegerchrona?


Sent from my iPhone using Tapatalk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 46 minutami, Chosef76 napsal:


Ahoj, jaká je prosím cena u AD na ty nová fliegerchrona?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Hanák je má za 187.600,-Kč. (IW388101)

A modré Big Pilot 43 za 241.600,- Kč (IW329303)

Upraveno uživatelem baza
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, Tichus napsal:

Ja jsem je mel na ruce dneska jako vubec prvni IWC, vzdycky jsem poslouchal, jak u IWC poznas, ze mas v ruce kvalitne udelane hodinky, ktere si tu svoji cenu zaslouzi. No, musim souhlasit, ze cifr krasny a na kuzi jim to fakt sekne. Ale datumka nevycentrovana, se dnem to neni uplne v rovine (myslel jsem, ze je to specialita petek od Seika), celkove ten font pusobi, jako by to nekdo vytiskl doma na tiskarne. Pouzdro vlastne bez jakehokoliv finishingu a tah, ktery k tomu patri a ktery ma bomba mikroregulaci, vypada, jako by byl z uplne jinych hodinek. No, asi to IWC neni pro me. Skoda, jako celek jinak vypadaji fakt paradne.

To píšeš o těch nových Pilot Chrono 41?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...