Přejít na obsah

Novinky IWC 2021


sashator

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 144
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 4 hodinami, Tichus napsal:


Působí to na mě jako polotovar, u kterého teprve budeš leštit a brousit. Nějak tak :)

Nepozeral si nejakú ázijskú verziu YVG? Lebo za mňa je spracovanie IWC prvotriedne, ešte som nenašiel na žiadnych niečo, čo by som im vedel vytknúť (vycentrovanosť dňa a dátumu neviem posúdiť, modely, čo sa mne páčili deň neukazovali 🙂 ). 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nepozeral si nejakú ázijskú verziu YVG? Lebo za mňa je spracovanie IWC prvotriedne, ešte som nenašiel na žiadnych niečo, čo by som im vedel vytknúť (vycentrovanosť dňa a dátumu neviem posúdiť, modely, čo sa mne páčili deň neukazovali ). 

No, je pravda, že pán v Carollinu nijak extra česky neuměl :) Mně už se to právě takhle párkrát zdálo z různých videí a naživo se mi to potvrdilo. A přitom jinak za mě super - celkový vzhled, strojek, záruka...chtěl bych z nich být unešený, ale prostě to na mě působí ošizeně.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 minutami, Tichus napsal:


No, je pravda, že pán v Carollinu nijak extra česky neuměl :) Mně už se to právě takhle párkrát zdálo z různých videí a naživo se mi to potvrdilo. A přitom jinak za mě super - celkový vzhled, strojek, záruka...chtěl bych z nich být unešený, ale prostě to na mě působí ošizeně.

Ja som sa pri IWCčkach zamiloval do Portugieser a na nich sa mi páči úplne všetko ... a ak by niekto na ne frflal a pokazil mi pohľad na ne, že sú dokonalé, nebudem ho mať rád 😄

Ale samozrejme, 100 ľudí, 100 chutí, niekto z nich nevie spustiť oči, niekoho nechajú chladným. Ja som napríklad takto s roládami. Skoro každý ich ospevuje a aj keď sa moc snažím, stále som neprišiel na to, prečo. Iste v nich niečo bude, no nech sa pozriem na ktorýkoľvek model od nich, tak proste nuda a žiadne emócie vo mne (proste nie sme kompatibilní 😄 ).

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale vzdyt to pisu, ony se mne libi, krasny AR, krasna barva cifru, citelnost bomba, celkove parada, jenom se na ne nedivam tak nekriticky :) Pokud to mam srovnat s Omegama, Breitlingama, Zenithkama a podobne, tak mi prijdou ve zpracovani cifru mozna nej, ale treba ta datumovka (a den v tydnu) a celkove pouzdro a jeho tvar mi prijde takovy "zaklad". Nevim, jak to jinak popsat. Samozrejme to nekteri muzou obhajovat jako "echt tooly", ktere nemusi mit zadne "kudrlinky", ale kde je hranice mezi ucelnosti a osizenim... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A zkoušel jsi i nějaký jiný modely od IWC? Omega, ani Breitling B-Uhren inspirovaný pilotky (asi) nedělají, tak se mi to těžko srovnává. Snažím se být objektivní, myslím, že na leckterý IWC jsem kritickej dost😁. Ale popravdě jsem fakt rád, že IWC nevypadá jako Breitling😅. Zenith pilotky jsou daleko víc navoněný, to se těžko srovnává, je to úplnej opak co se týče designu...

Ať už se dívám na původní 1940 Big Pilot, nebo MARK, tak se mi líbí, že IWC se snaží zachovat tool design pouzdra s lehkým navoněným nádechem, leštěná luneta, jemný leštěný hrany pouzdra(což je teda pro mě dost solidní finishing, protože to málokdo přeleští tak, jak to leze z fabriky a je to většinou poznat).

Ale chápu, že to je o emocích, prostě Tě to nešimrá a nenadchlo, je to pocitová věc 🙂 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hodinky bez šimrania to  je istá cesta do miestnej inzercie 😀ja som bol skúsiť na pive big pilot bronzáky a veľké sú mi, ale toľko šimrania som už dávno nezažil 😅 no tak sa v tom plácam,  že nejaké oversize proste nejaké menej korektné  by som si zaslúźil 😀   

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 minutami, Chosef76 napsal:

Tak jo, jsem hrdým majitelem nových BP. Údajně 1. kousek ofiko prodaný v ČR. Splněný sen. emoji41.png


Sent from my iPhone using Tapatalk

Yes! Dobře ty. Pamatuju si jak jsme spolu tenkrát řešili ty moje pilot chrona. Je fajn že ti nakonec vyšly tyhle BP, taky mi upřímně vrtají hlavou. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...