Přejít na obsah

Novinky IWC 2021


sashator

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 144
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 6 hodinami, Karussell napsal:

Souhlas, taky jsem si toho hned všimnul. Měli by ho dát ještě na chrono verzi... a jestli to bude stejná kvalita jako modrej, tak to bude masakr.

Ja len dúfam, že naživo to bude tragédia. Inak mám dosť veľký problém 😄 Na fotkách vyzerá tá farba skvelo, no je dosť iná, ako je aktuálna zelená. Ak bude naživo takto pekná, tak asi budem musieť prehodnotiť pozastavenie môjho abstinenčného obdobia. Dal som si záväzok, že dlhú dobu nebudem nič hodinkové nakupovať 😞 .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • po měsících...

Tak tohle je moc dobrý…40mm, výška pouzdra 12,7mm, klasickej IWC Perpetual Kurt Klaus bez pusherů v pouzdře(kam se hrabe většina HH), nádherná symetrie cifru a skvěle konzervativní podání v designu Portofino. Pokud mám něco vytknout, takovým hodinkám by slušel pořádnej řemen a né tenhle půjčenej od Stowa. Jinak tleskám! Teď ještě ty Genta Ingy prosím😁

https://monochrome-watches.com/introducing-2022-iwc-portofino-perpetual-calendar-iw3444-specs-price/

IWC-Portofino-Perpetual-Calendar-Steel-I

IWC-Portofino-Perpetual-Calendar-Gold-IW
 

Upraveno uživatelem Karussell
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 23. 11. 2022 v 22:52, Karussell napsal:

Tak tohle je moc dobrý…40mm, výška pouzdra 12,7mm, klasickej IWC Perpetual Kurt Klaus bez pusherů v pouzdře(kam se hrabe většina HH), nádherná symetrie cifru a skvěle konzervativní podání v designu Portofino. Pokud mám něco vytknout, takovým hodinkám by slušel pořádnej řemen a né tenhle půjčenej od Stowa. Jinak tleskám! Teď ještě ty Genta Ingy prosím😁

https://monochrome-watches.com/introducing-2022-iwc-portofino-perpetual-calendar-iw3444-specs-price/

IWC-Portofino-Perpetual-Calendar-Steel-I

IWC-Portofino-Perpetual-Calendar-Gold-IW
 

Možná budu za pitomce, ale co ukazuje ta ,,2" v subciferníku dnů?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po 4 týdnech...

V Rolex vláknech se klasicky žhavě diskutuje o novinkách z letmých náznaků jednoho videa, tak věřím, že nejsem sám, kdo zaznamenal parádní retro kampaň IWC, která běží už pár dní na insta a vidím to na nový Ingy inspirovaný ING SL z roku 1979. Jsem vážně zvědavej a napnutej!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...