Přejít na obsah

Novinky IWC 2021


sashator

Doporučené příspěvky

před 10 hodinami, IWCmann napsal:

Jako že letecké hodinky IWC, legenda všech legend, s průhledem, bez antimagnetických vlastností? Hnus velebnosti. Prostě jen pokračování nastoleného trendu, inženýry co už nejsou inženýry, Big Piloty co už nejsou BIG a které nejspíš rozhodí i mikrovlnka. Svět se definitivně v pr--l obrátil, aneb dobře už bylo.

Nebuď tak kruto prísny(trošku ma štve že ich tak oholili ).  Mne sa páčia moc. Jasne radšej by som plnotučné BP , ale anorektické zapástie nepustí 😀

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 144
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 7 hodinami, sashator napsal:

Já bych to neviděl zas tak tragicky. Zmenšování (a vychloubání) má holt nějaký úskalí a hlavně kdo chce, tak si pořád klasiky se vším všudy může koupit. Navíc myslet si, že ten novej kalibr rozhodí kde co, asi není úplně na místě.

A hlavně upřímně- užití "faradayovy klece" v hodinářským průmysl už je taky dost velkej přežitek, nechápu, že taková manufaktura jako IWC, už dávno nepoužívá materiál vlásku, kterej sám o sobě zajistí antimagnetičnost

Já jsem asi dost velká konzerva, takže mě se ta antimag klec líbila, bylo to takové vnitřní poznávací znamení těchhle hodinek. Ten strojek je bezesporu parádní, o tom žádná, ale přidanou hodnotu navíc další ochrany už prostě nemá. Ale máš pravdu, vidím to zbytečně tragicky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, jak už jsem psal ve svém fotovlákně, já jsem s BP 43 mm nadšený. Výrobce píše, že jsou to BP, tak to jsou BP a na mém zápěstí to budou echt BP !  Pro mě vždycky byly velké pilotky od IWC nesplněný sen, několikrát jsem je zkoušel na ruce a přemlouval se, že mi nebude vadit  jejich velikost na mém úzkém zápěstí, ale bylo to jen zbožné přání..., prostě ve svém věku si nemusím na nic hrát a chci nosit hodinky, z kterých budu mít dobrý osobní pocit.  Bez data, bez PR na cifru, krásný, jednoduchý, čistý a nadčasový design..... Objednal jsem modré na kůži. 😎

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 minutami, Chosef76 napsal:

Zdravím, jak už jsem psal ve svém fotovlákně, já jsem s BP 43 mm nadšený. Výrobce píše, že jsou to BP, tak to jsou BP a na mém zápěstí to budou echt BP !  Pro mě vždycky byly velké pilotky od IWC nesplněný sen, několikrát jsem je zkoušel na ruce a přemlouval se, že mi nebude vadit  jejich velikost na mém úzkém zápěstí, ale bylo to jen zbožné přání..., prostě ve svém věku si nemusím na nic hrát a chci nosit hodinky, z kterých budu mít dobrý osobní pocit.  Bez data, bez PR na cifru, krásný, jednoduchý, čistý a nadčasový design..... Objednal jsem modré na kůži. 😎

Muž činu. Těším se na fotky. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 minutami, baza napsal:

Už jdou objednat? Kdy budou reálně k vidění ?

Jasně, že jdou objednat. Oficiální dostupnost je květen 2021. Předpokládám, že mohou být cca v červnu. Jako "Rolexfandovi" mi svítí oči a plesá srdce.😀

Upraveno uživatelem Chosef76
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 47 minutami, Chosef76 napsal:

Zdravím, jak už jsem psal ve svém fotovlákně, já jsem s BP 43 mm nadšený. Výrobce píše, že jsou to BP, tak to jsou BP a na mém zápěstí to budou echt BP !  Pro mě vždycky byly velké pilotky od IWC nesplněný sen, několikrát jsem je zkoušel na ruce a přemlouval se, že mi nebude vadit  jejich velikost na mém úzkém zápěstí, ale bylo to jen zbožné přání..., prostě ve svém věku si nemusím na nic hrát a chci nosit hodinky, z kterých budu mít dobrý osobní pocit.  Bez data, bez PR na cifru, krásný, jednoduchý, čistý a nadčasový design..... Objednal jsem modré na kůži. 😎

Dobře ty. Mě se líbí moc. BP bych na svém zápěstí unosil, ale skončilo by to tak, že bych je stejně nenosil. Ta velikost je obtěžující a pozornost přitahující i na velkém zápěstí. A to jsou dvě věci, které nechci. Takže gratuluji. I když já bych asi sáhnul po černých na kůži.

Upraveno uživatelem Hasňa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Hasňa napsal:

Dobře ty. Mě se líbí moc. BP bych na svém zápěstí unosil, ale skončilo by to tak, že bych je stejně nenosil. Ta velikost je obtěžující a pozornost přitahující i na velkém zápěstí. A to jsou dvě věci, které nechci. Takže gratuluji. I když já bych asi sáhnul po černých na kůži.

Ty jsi celkem dlouho nosil Mission Earth, myslis, ze by to byl tak velkej rozdil mit na zapesti Big Pilot? Myslim co se tyce toho komfortu a hlavne te pozornosti?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Však taky šly z domu. Rozdíl by to byl, Inženýry mají přece jen konvexní tvar, kdežto BP já placaté od kraje ke kraji a tedy dělají dojem větších, než jsou, a navíc velké i skutečně jsou. No, a už i ty Ingy prostě řvaly do světa "všichni čumte, jsme velké a drahé hodinky". A to mě začlo obtěžovat.


A navíc jsem si potřeboval koupit tepelné čerpadlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 17 hodinami, Hasňa napsal:

Však taky šly z domu. emoji846.png Rozdíl by to byl, Inženýry mají přece jen konvexní tvar, kdežto BP já placaté od kraje ke kraji a tedy dělají dojem větších, než jsou, a navíc velké i skutečně jsou. No, a už i ty Ingy prostě řvaly do světa "všichni čumte, jsme velké a drahé hodinky". A to mě začlo obtěžovat.


A navíc jsem si potřeboval koupit tepelné čerpadlo. emoji1.png
 

Hasňo, je fakt, že prodej Tvé vymazlené a vyzrálé IWC kolekce a nákup komba Damasko mě nikdy nepřestal udivovat. Na druhou stranu člověk se v čase mění a stejně tak se mění jeho priority a pohledy na věc. Tepelné čerpadlo je zcela určitě pádný důvod.😎

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 28 minutami, Chosef76 napsal:

Hasňo, je fakt, že prodej Tvé vymazlené a vyzrálé IWC kolekce a nákup komba Damasko mě nikdy nepřestal udivovat. Na druhou stranu člověk se v čase mění a stejně tak se mění jeho priority a pohledy na věc. Tepelné čerpadlo je zcela určitě pádný důvod.😎

Hezky receno, souhlas. Pro me bude Hasna ale vecnym IWC mágem bez ohledu na Damasko story 😀

 

před 17 minutami, warann napsal:

Mně tenkrát mrzelo, že jsem od Hasni nevzal ty Da Vinci. Dneska si už nejsem úplněj jistej, jestli mě to pořád mrzí.

Ty se mi taky libi a furt po nich pokukuju... skoda, ze je nema nekdo na foru, rad bych to aspon zkusil na ruku, abych vedel, jestli me to bude simrat ve skutecnosti... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Chosef76 napsal:

Hasňo, je fakt, že prodej Tvé vymazlené a vyzrálé IWC kolekce a nákup komba Damasko mě nikdy nepřestal udivovat. Na druhou stranu člověk se v čase mění a stejně tak se mění jeho priority a pohledy na věc. Tepelné čerpadlo je zcela určitě pádný důvod.😎

Damasko set už je taky v pánu. Burnout jak cyp. Co se mechanických hodinek týče, jsem ve stádiu bílého trpaslíka. Igeny a traktory, jeden historický kusů z časů doktornatury a šmytec.

Upraveno uživatelem Hasňa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...