Přejít na obsah

Hodinky pro manželku


Doporučené příspěvky

Milá chrono-komunito,


obracím se na vás s prosbou o pomoc při výběru hodinek pro manželku. Moje představa je následující:


- pouzdro 36-39mm 

- na tahu

- ideálně celé zlaté, maximálně bicolor,

- barva ciferníku nerozhoduje

- automat / quartz

- ideálně safír

- datumovka

- cena do 20k 

Aktuálně nosí ty na fotce níže a je s nimi moc spokojená. Mám ale trochu výčitky, že si kupuju hodinky jen pro sebe a rád bych jí tak dopřál něco kvalitnějšího :)  

Předem děkuji za Vaši pomoc a tipy!
 

S5.PNG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak nabízí se mi hned nějaký Certiny... na rychlíka třeba toto (jsou rúzný variace barev toho cifru). Ale maj jen 33mm.

Certina DS Podium Lady Quartz Precidrive C034.210.22.427.00

tyto jsou jen 34mm :( 

Certina DS Action Lady Quartz Precidrive COSC Chronometer Diamonds C032.051.22.036.00

já kdysi málem vzal tyto 38mm: 

Certina DS First Lady Ceramic Chronograph Black Dial Ladies Watch C030.217.37.057.00 - 546x546

nakonec zvítězily černozlaté:

3.jpg

Upraveno uživatelem Spongebob
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tissot le locle T41.5.423.93

images.jpg.765b574d50cc44b33f25dc62b76a3b20.jpg

V helveti mají dostupnost 6 týdnů (to nevím, jestli se to náhodou nečte "navěky vyprodáno"), ale tady jsou dokonce se slevou a skladem:

https://hanak-brno.cz/nase-hodinky/hodinky/damske-hodinky/tissot-le-locle-t41-5-423-93-ryn/

 

Velikost je 39,3 mm, safírové sklo, ciferník je perleťový, vevnitř je eta 2824, manželce by se mohlo líbit, že mají ruční nátah. Akorát řemen (19 mm) bych viděla trochu za problém, ale vcelku řešitelný. 

Wristshoty na dámské ruce zde (musíš odrolovat až skoro dolů):

https://www.ceneo.pl/44714209

 

 

 

 

 

 

Upraveno uživatelem KatkaB
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A skutečný odvaz je glycine s měsíční fází GL0247 ve velikosti 36 se safírovým sklem, celozlaté

8113ca60e9113a70de6e.jpg.f82c17a66d2a449f75e72cf07b573528.jpg

 

nebo GL0194 - bicolor ocel/růžové zlato:

glycine.jpg.dd2f98d66daef85049bf4d009d32dde6.jpg

 

Nosím ty hodinky v oceli s modrým ciferníkem a s těmito barevnými kombinacemi se úplně nemůžu vyrovnat. Zlato na military se mi moc nezdá. Nicméně někoho by to třeba mohlo oslovit.

Co se týká mé vlastní zkušenosti, tak mám GL0193 a nosí se perfektně. Velikost akorát, dobře čitelné. Luminiscence je chvíli vidět, nicméně žádný zázrak. Náramek by mohl být trošku oblejší, má hrany, ale líbí se mi jeho struktura a ani motýlová spona nevadí. 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@ Spongebob: Moc děkuju za tipy.
@Gustaf: Na ty Certiny jsem taky narazil a nejvíc se mi asi líbí ty se zlatými detaily na lunetě a cifru. (Certina C032.251.21.031.00)
@Katka B: oboje Téčka jsou pěkné, u těch prvních mi ale vadí ty římské čísla a následný opruz při shánění tahu v barvě a navíc 19mm 😕 U těch sportovních jsem našel i celozlatou variantu, ale tam se mi zase nepozdává spona. Zdá se to být laciný kus plechu srovnatelný s tím, co je aktuálně na manželčiných Seiko 5. A ty první Glycky jsou esteticky pěkné, ale po těch horror stories, které tady čtu na účet firmy Glycine jsem se rozhodl od nich nic nekupovat. 
@Brept: Junkersky jsou hodně pěkný, ty vidím poprvé. Už jsem pošilhával po nějakých Junghansech Max Bill Damen, ale tohle trefa do čeného. 

Díky za všechny příspěvky, jste skvělí! :) 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...