Přejít na obsah

Breitling SuperOcean Heritage II 44 Chronometer Chronograph rose gold


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 42
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po měsících...

Díky moc, chlapi! Tuhle referenci SOH jsem chtěl jako jedinou a jsem fakt spokojený. Naživo jsou úžasné - to vkusně použité růžové zlato, matný černý číselník a excelentní antireflex z nich dělají šperk. A právě ten mesh k nim super pasuje. Ale samozřejmě, každý to máme jinak - takže ani guma není od věci a bude jim taky slušet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po 4 týdnech...

Musel jsem se podívat několikrát, neb "Béčka" mi vždy připadaly značně nevkusné, ba přímo kolotočářské svojí přeplácaností ciferníky, stupnicemi, nepřehledností a nabubřelou suverénností. Postupem času, jak coby novic zdejší komunity objevuji další a další hodinářská zákoutí, se nepřestávám divit, co jsem všechno ještě neviděl - a koukám s pokorou, že toho je ještě dost. Toto jsou opravdu hodinky s velkým H - stačí jeden pohled a ostatní hned ví, kdo je to král...

Šnekovky - úžasné jméno, věřím, že se ujme a pokaždé, když ho kdokoli použije, vzpomene alespoň na chvíli na jejich původního nositele.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
V 10. 11. 2021 v 2:43, VladimírH napsal:

Musel jsem se podívat několikrát, neb "Béčka" mi vždy připadaly značně nevkusné, ba přímo kolotočářské svojí přeplácaností ciferníky, stupnicemi, nepřehledností a nabubřelou suverénností. Postupem času, jak coby novic zdejší komunity objevuji další a další hodinářská zákoutí, se nepřestávám divit, co jsem všechno ještě neviděl - a koukám s pokorou, že toho je ještě dost. Toto jsou opravdu hodinky s velkým H - stačí jeden pohled a ostatní hned ví, kdo je to král...

Šnekovky - úžasné jméno, věřím, že se ujme a pokaždé, když ho kdokoli použije, vzpomene alespoň na chvíli na jejich původního nositele.

Díky za pochvalu, Vladimíre! Ty hodinky jsou naživo opravdu povedené. Skvělý antireflex, vkusné použití růžového zlata, keramická luneta, přehledné rozmístění subčíselníků, mnoho lesku a ten mesh 😍. Úžasné retro, které se prosadí i v současnosti. Prostě moje "šnekovky"... Jirka by byl pyšný!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po 3 týdnech...

Super hodinky a klobuk dole za pociatocnu odvahu ist do ruzoveho zlata.. v tomto pripade je ta kombinacia velmi elegantna a vyvazena..
Verim, ze si hodinky uzivas, navyse ked su s fajn pribehom..
Chcelo by to pridat nejake fotecky na jarnom slniecku


Odoslané z môjho iPhone cez Tapatalk Pro

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 17. 3. 2022 v 11:44, farbakp napsal:

Super hodinky a klobuk dole za pociatocnu odvahu ist do ruzoveho zlata.. v tomto pripade je ta kombinacia velmi elegantna a vyvazena..
Verim, ze si hodinky uzivas, navyse ked su s fajn pribehom..
Chcelo by to pridat nejake fotecky na jarnom slniecku emoji6.png


Odoslané z môjho iPhone cez Tapatalk Pro

Děkuju za pochvalu. Právě, že to růžové zlato definitivně rozhodlo o jejich koupi. Narovinu - jinou variantu SOH II bych asi nekoupil, ta trocha zlata jim dává neuvěřitelný šmrnc. Určitě nějaké fotky na slunci udělám a dám je sem. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 40 minutami, Murphy97 napsal:

Vzdy jsem tvrdil, ze hodinky se zlatem a chronografy nikdy nebudou pro me.

Jak jsem se mylil. Respektive, jak clovek meni postupem casu nazor.. 

Jsou fakt moc hezky! A mas peknou vzpominku na kamarada!

Děkuju moc Murphy 😉. To víš Bondovky se zlatýma rafikama jsem nesehnal a po trošce zlata toužil, tak je z toho nakonec úplně něco jiného 😂. Ono se to tenkrát nějak samo vyřešilo - Bondovky jsem nesehnal, pak zemřel kamarád a byla varianta SOH s růžovým zlatem, tak jsem je okouknul naživo a bylo jasno! Ale pro mě připadala v úvahu jen tato varianta - chronograf a to zlato. A na meshi 🥰. V nejbližší době zkusím udělat pár fotek na slunci a dám je sem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...