Přejít na obsah

Jaké Hamiltony máte dnes na ruce?


OWG

Doporučené příspěvky

V 13. 7. 2021 v 11:38, dave24 napsal:

Vidím, že máme podobné až stejné...ale máš hezčí pozadí 😂. Ale je to fakt dost dobrý kus železa....

IMG_20210713_071159.jpg

Jsou parádní a musím přiznat, ze je mi to trochu líto 🥲. Nicméně koukám, ze jsou v dobrých rukách!👍

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 468
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po 2 týdnech...
před 34 minutami, MichalV napsal:

0A696626-BFD0-471C-9797-8B787D5302FC.jpeg

Hůůstej Tenet!! Hrozně zajímavý hodinky, mají strojek jako moje Murphy, vždycky jsem si říkal k čemu 80 h rezervu, ale když si je vezmu jednou za pár dnů, je to skvělý - obvykle stále jdou:-). 46 mm je na dnešní dobu dost i když mám i já mám pár podobně velkých hodinek. Ale u těchhle to vůbec nevadí, právě naopak, jen ať je na ruce masívní kus železa! Mohu se zeptat na obvod zápěstí?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 23 hodinami, MichalV napsal:

Díky @Ivan Lelák 😉

Tohle je příjemný kus titanu. Ač 46, tak díky krátkým nožkám sedí asi líp než 44Pamy. 
Zápěstí popravdě nevím. Okolo 18 

Já mám zápěstí 18-18,5. Koukal jsem na Tenety a taky jsem si říkal, že nožičky jsou krátké a mohlo by to být dobré. Mám od Hamiltonu zatím jen Murphy, ale uvažuju ještě o pískových X-Windech (píšu o tom v jiném vláknu), ty jsou 45 mm tak jsem chtěl vědět jaké jsou Tenety i když vím, že se to nedá takhle povrchně srovnávat. Tenety jsou skvělé, další filmové sci-fi hodinky Hamiltonu. Ať slouží!

Hamilton mne v poslední době zajímá, mohou za to právě Murphy spojené se sci-fi filmem Interstellar. Je to stará americká značka s bohatou historií i zajímavým příběhem a i když dnes patří pod Swatch a někdo nad ní může ohrnovat nos, dělá v posledních letech dost pěkných a zajímavých hodinek. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Ivan Lelák napsal:

Já mám zápěstí 18-18,5. Koukal jsem na Tenety a taky jsem si říkal, že nožičky jsou krátké a mohlo by to být dobré. Mám od Hamiltonu zatím jen Murphy, ale uvažuju ještě o pískových X-Windech (píšu o tom v jiném vláknu), ty jsou 45 mm tak jsem chtěl vědět jaké jsou Tenety i když vím, že se to nedá takhle povrchně srovnávat. Tenety jsou skvělé, další filmové sci-fi hodinky Hamiltonu. Ať slouží!

Hamilton mne v poslední době zajímá, mohou za to právě Murphy spojené se sci-fi filmem Interstellar. Je to stará americká značka s bohatou historií i zajímavým příběhem a i když dnes patří pod Swatch a někdo nad ní může ohrnovat nos, dělá v posledních letech dost pěkných a zajímavých hodinek. 

Tak to bych se velikosti nebál 😉 

Jinak souhlas, já se k Hamiltonu dostal právě přes Interstellar 😄👍🏻

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Já dnes Murphy, stále na pštrosu vyrobeném na zakázku.. Myslel jsem, že to budou mé jediné Hamiltony, protože ta značka mne donedávna moc neoslovila, ale Murphy jsem prostě mít musel vzhledem k jejich příběhu a navíc jsou fakt krásné. Ale nikdy neříkej nikdy a už mám objednané další..

IMG_20210429_101154~01.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...