Přejít na obsah

Jaké Hamiltony máte dnes na ruce?


OWG

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 468
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 20 hodinami, lemon napsal:

Niekoľko týždňov na ruke a stále ukazujú na minútu presne… som milo prekvapený ako vyladený môže byť Valjoux

4D6CA4C0-0289-4A2D-AF8D-D77F2E67A2D7.thumb.jpeg.40328d0cc9d7add88bddb28e3ad7780d.jpeg

Překvapený nejsem. Po dvou letech přesnost počítám na desetiny sekundy denně a nastavuji jen pomocí změny polohy přes noc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, LuBart napsal:

Vidím to stejně, hodinky nenosím kvůli honění přesného času. Pletená paráda, co to je?

Súhlas, na presný čas mám mobil. Ale kvalitu hodiniek vnímam ( ak sa nejedná o vintage )ako sú spracované, aké majú fičúrky ( rýchla výmena náramku; mikroregulácia … ) a aký majú kvalitný strojček. A práve presnosť, rezerva a stálosť strojčeka vytvárajú kvalitu strojčeka. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 19. 11. 2022 v 13:11, lemon napsal:

Súhlas, na presný čas mám mobil. Ale kvalitu hodiniek vnímam ( ak sa nejedná o vintage )ako sú spracované, aké majú fičúrky ( rýchla výmena náramku; mikroregulácia … ) a aký majú kvalitný strojček. A práve presnosť, rezerva a stálosť strojčeka vytvárajú kvalitu strojčeka. 

Na ježdění mám MHD,  u auta mě zajímá kvalita zpracování, jestli mi na místě nezrezne, jak dobře se mění kola, když je prohazuju, aby nebyly hranatý, jestli jsou pohodlný sedačky a je tam telka, když si tam občas jdeme sednout 🤣 Škoda že není na ježdění... Sory ale nedalo mi to 😇 Naprosto respektuju,  že to máme každej jinak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 20. 11. 2022 v 10:39, ZdenálGT napsal:

To není o honění přesného času ale o fascinaci mechanickým strojkem. 

Tak to bez debat. Facinace mechanickými strojky mě drží přes půl století. Proto taky nemám ani jedny (i kdyby byly 100% přesné) baterkáče.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...