Jump to content

Rodinné foto

Kalifx
 Share

Recommended Posts

Vím, že nejde o kvalitativní skvost. Tahle fotka vznikla z momentálního rozpoložení a její užitečnost spočívá spíše v sevšivší se trojici hodinek, z nichž jedny jsou těm dvěma dědečkem, a ty dvoje jsou z hlediska zaměření vzdálení příbuzní :)

P.S. Na ruce jsem měl v době focení černou ovci rodiny, jejíž iniciály jsou stejné jako moje - MM

post-1975-1224188973.jpg

TADY si to můžeš stáhnout, hodit do rámečku a je to :)

Zvláštní. Nevím jestli je to tím, že jsem původem strojař, ale po pečlivém prozkoumání výkresů mám (zatím jen malilinkatý a velmi nezřetelný) obavy, že bych se mohl časem k tý vaší bandě z Dopravních Podniků přidat... :D

Zvláštní. Nevím jestli je to tím, že jsem původem strojař, ale po pečlivém prozkoumání výkresů mám (zatím jen malilinkatý a velmi nezřetelný) obavy, že bych se mohl časem k tý vaší bandě z Dopravních Podniků přidat... :D

mně se na Panerai nejvíc líbí ta červená desítka s lebkou a růží :) co má YPO v avataru :)

Co preferuješ, Radiomir a nebo klasické OP?

jestli se ptáš co nosím víc, tak Luminory - Radiomiry jsem pojal jako společenské hodinky, každopádně mají oboje něco do sebe a Radiomiry u mě mají pocitově trochu navrch než Luminory

Já právě Radiomir a jejich čistý a vyrovnaný design můžu... Luminor naopak... Jedna firma, skoro stejný typ a tak rodílné dojmy (alespoň u mne velmi rozdíln :) ) .... Přitom mám pocit, že Luminory se obecně těší přízni a Radiomir jako by byl opomíjen....

.... Přitom mám pocit, že Luminory se obecně těší přízni a Radiomir jako by byl opomíjen....

s tím musím souhlasit

je to sice oboje ze stejné dílny, ale radiomiry jsou podle mne brány jako outsider ve stáji - je tam prostě vzhledový rozdíl a radiomiry vypadají pro někoho moc obyčejně, jednoduše a prostě - vnímám to tak i na zahraničních forech