Přejít na obsah

Rodinné foto


Kalifx

Doporučené příspěvky

Grand: Dík za pochvalu. Vraby byl rychlejší, .... plus se teď budou nějakou dobu objevovat ve vlákn? "Co máte dnes na ruce", než mě přejde první zamilovanost. Kdyby Tě zajímalo cokoli bližšího, klidně SZ.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rodinka dostala nového člena z divokého Východu. Pro zajímavost, porovnání velikosti hodinek - průměr / lug-to-lug v mm: Seiko SLT109P 42/48, Seiko SKX007 42,5/46, Vostok Amphibia SE 41/45, Revue Thommen Diver Professional 45/53, FC Slimline 37/41. 

Já jsem hotovej z těch vlevo.Ty jsou perfektní :angel:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:) Koukni sem, Marceli, jsou tady pořádně zblízka a s lumi. Mají sice vypadané indexy (nebyl by problém dát je do cajku), ale taky se mi moc líbí. Quartzky, které s vysokou pravděpodobností nikdy nepustím.

 

http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/18302-nightshots/?p=1215620

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevypadaj zle, Martine, ty Amfibie. Mas k nim extra lunetu?

Nene, tahle nerez luneta je origo součástí speciální edice Amfibií pro Meranom. Na SE se dělalo víc druhů lunet, bohužel ta typičtější pro potápky s čísly na čtvrthodinách a s obousměrnou šipkou na dvanáctce nebyla zrovna v nabídce, o černých lunetách ani nemluvím, vše beznadějně vyprodané...

http://www.meranom.com/amphibian-se/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Tak jsem to po tech letech vyfotil na jedne hromadce, jeste Ford Capri a muzu k Profesionalum :)

fakt moc pěkný..ale chtělo by to třešničku na dortu.... takový vintážky Constellation s chronometrickým kalibrem  561 v C-shapu....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pěkná kolekce omegy :) akorát by to chtělo aspoň jeden cifr jinej...než černej :cool02:

Jeden je modrej :) Coz uz je na me extravagantni az az. 

Jinak nejaky vintaze pribudou, ale jeste jsem se nerozhodl kterym pujdu smerem tedka, ale cca 3 kandidati by tam byli -  a ne vschni maji cernej cifr:))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
  • po měsíci...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...