Přejít na obsah

Rodinné foto


Kalifx

Doporučené příspěvky

StefanM: Vyborny a docela netradicni kombo, ktery pokryje vetsinu chronomagorovych potreb. Tomu snad nic nechybi.

Ďakujem, expy slúžia cez pracovný týžden a pamy su na víkend keď mám viac času sa zamýšľať nad remeňmi a hodinkami ako takými. Presne to som si myslel keď som ich oboje bral, ze už konečne nebude nič chýbať. Potom prišlo rande s ďalšími chronomagormi a ku spokojnosti mi chybaju moony, staré bondovky a snowflaky.

post-27885-0-60389400-1534747356_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To podle fotky vypadá, že máš ještě ten mobil, co jsem ti kdysi prodal..

Zmizik se do me netrefuje, Scifi sem uz moc nechodi a tak me tez nechava na pokoji, no a holt se najde novej glosator :-). Marto, ne..r :-), tvuj mobil uz davno skoncil pri testu prejetej felicii, nevydrzel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zmizik se do me netrefuje, Scifi sem uz moc nechodi a tak me tez nechava na pokoji, no a holt se najde novej glosator :-). Marto, ne..r :-), tvuj mobil uz davno skoncil pri testu prejetej felicii, nevydrzel.

Dyť to byl odolnej telefon.. Kolik vás v tom autě sedělo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To podle fotky vypadá, že máš ještě ten mobil, co jsem ti kdysi prodal..

Sorry, ale myslím si, že telefon co dělá takové fotky se už jedině daruje :-) Ale buď v klidu, před 14ti dny řekla manželka tchýni vyfoť me v bazénu a podávala ji iphone a tchýně, v klidu :-) vyfotím tě mým a pošlu ti to. Na fotce jsem ji skoro nepoznal :-) huawei nebo jak se to píše. P.S. abychom kuncakovi nekrivdili, asi fotil vecer u 40ky žárovky :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...