Přejít na obsah

Rodinné foto


Kalifx

Doporučené příspěvky

To jsou řeči :-)), jdi prostě výš a nošení přijde samo :-).

 

Chlapi, pomaly na mňa :) Hodinky mám doma pár dni aj s cestou a už mi radíte ich predať. Ešte som ich ani poriadne nemal na ruke. Navyše myslite aj na zdravie mojej ženy. Ak by som teraz všetko predal a kúpil niečo drahšie jej srdiečko by to nemuselo zniesť  :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi, pomaly na mňa :) Hodinky mám doma pár dni aj s cestou a už mi radíte ich predať. Ešte som ich ani poriadne nemal na ruke. Navyše myslite aj na zdravie mojej ženy. Ak by som teraz všetko predal a kúpil niečo drahšie jej srdiečko by to nemuselo zniesť  :lol:

Jednou jsem hrozně chtěl Pamy, došli dopoledne a odpoledne jsem je prodal dál  :lol2:

 

Takže asi tak..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jednou jsem hrozně chtěl Pamy, došli dopoledne a odpoledne jsem je prodal dál  :lol2:

 

Takže asi tak..

Seiko helmet- moc jsem je chtel, koupil, vystal frontu na poste, jeste tam rozbalil a jeste na poste poslal dalsimu zajemci.

Nebal bych se toho.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vím že to nejsou PAMy jako u tebe, ale to jsem byl na začátku svého chronomarodění. Teď je alespoň donesu domů :-).

Viz. naposledy jsem koupil hodinky kvůli krabičce :-).

To je jedno o jaké jde :) Mě se líbí pořád, ale když má člověk párátko, nedá se nic dělat.. Rozumím, že levnější by bylo zkusit u AD - ale tenkrát mě to přišlo jako dobrý nápad :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mne sa to celkom dost paci - obzvlast silver aj black verzia jednych hodiniek! ;)

 

Ďakujem  :rolleyes:

 

Hodinky sú to super spracované, jediné, čo by som im ja vytkol je rozmer náramku 21mm, čo je dosť neštandartné. Teraz najviac nosím práve DS1 streborné. Dnes meraná odchýlka +4s/deň, čo je super na to, že sa ešte ani nestihli zabehnúť.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak, ja dosahl rovnovahy. Co vic clovek potrebuje.. pripominku o oblekovkach beru, ale nevim, co bych s nima delal:)

attachicon.gifE13B4994-CB8B-41ED-986F-F505A8D69589.jpeg

 

Podľa mňa ideálny počet a aj ideálne rozloženie. 

 

Podľa farby: modré, čierne, strieborné resp. biele

Podľa strojčeka: quartz aj mechanika

Podľa použitia: chrono, klasické, digitálky

 

Všetko toto spĺňaš takže za mňa  :thumbsup_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je alespoň šistém :-)

 

ebyl bych to schopen dodrzovat, ale obdivuju te, takhle systematicky to zpracovat :-).

šistém nešistém, plán není dogma:) Ještě do toho digošky a nějaké oblekovky, a systém je narušen:)

To jsem odkoukal od Víta, který střídal hodinky po měsíci nebo týdnu? A přišlo mi to zajímavý.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...