Přejít na obsah

Rodinné foto


Kalifx

Doporučené příspěvky

Hej rana su tazke... otvorim watch box a prve co ma napadne je ze ved ja nemam co na seba... :D

Ale som na odvykacke... este pred rokom toho bolo skoro 2 x tolko... :D

Já ráno vstanu, podívám se do  windru a říkám si "vždyť teď děláš doma" , zavřu ho, vezmu si tepláky, vyvenčím psy a jdu makat.  :frusty:  :eek:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já ráno vstanu, podívám se do windru a říkám si "vždyť teď děláš doma" , zavřu ho, vezmu si tepláky, vyvenčím psy a jdu makat. :frusty: :eek:

Já zas teď měním hodinky i několikrát za den. Trochu už mi z toho home office jebe.

 

Fórum už mám přelouskané že všech stran, už mi zbývá jen vlákno s Čínou. Pak už si to hodím.

Upraveno uživatelem PEtrS
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja chodim kazdy den do prace... Normalne sa umyvam, holim a dnes som dokonca zohnal kadernicku co ma prisla domov ostrihat. Zamestnancov som poslal uz pred troma tyzdnami na home office a sam v kancelarii som v dokonalej izolacii. Doma by som sa zblaznil a utratil vsetko co mam za hodinky. Zacinam mat blby pocit ze peniaze mozno budem potrebovat na ine veci. Ak sa mi zajtra rano bude chciet menit remen tak vyvetram PAM a ked nie, tak Exp 1 tak ako dnes. Mentalne zdravie zatial drzi...

Upraveno uživatelem Vortex-Tempus
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já ráno vstanu, podívám se do windru a říkám si "vždyť teď děláš doma" , zavřu ho, vezmu si tepláky, vyvenčím psy a jdu makat. :frusty: :eek:

Si to presne vystihol. Ja nakoniec vytiahnem smarwatch nakoľko mám zvonenia off a notifikácie sú super.

 

Homeoffice likviduje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem si vzal na venčení psů Suby, aby se trochu dostaly na vzduch. Prošel jsem luka kolem vsi, nepotkal živáčka, odložil Suby, jen tepláky zůstaly. Nejvíce sledované hodinky v domácnosti jsou teď nástěnné hodiny Orlík, co visí v kuchyni  :frusty:  :eek:  :lol2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...