Přejít na obsah

Rodinné foto


Kalifx

Doporučené příspěvky

Já je měl taky 4x a pokaždé celkem rychle prodal, protože origo jubilee mi nesedí. Nedávno jsem je pořídil s jubilee strapcode a je to najednou super hodinka :) Jen nesmím zapomínat kontrolovat přesnost, k chronometru mají daleko, ale o tom ty hodinky nejsou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po registraci zde na fóru jsem jako první vysněné objednal 007 ze skywatches.

Proběhl týden těšení, během kterého se mi tu ale povedlo přiučit formuli “Jiskra nepřeskočila”, což se také stalo a obratem šly do světa..

Ejhle, po pár letech a měsíci karantény je nacházím znovu na ruce a naráz dávají smysl.

Asi bych si měl založit vlákno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 17 minutami, Liqid napsal:

Já je měl taky 4x a pokaždé celkem rychle prodal, protože origo jubilee mi nesedí. Nedávno jsem je pořídil s jubilee strapcode a je to najednou super hodinka :) Jen nesmím zapomínat kontrolovat přesnost, k chronometru mají daleko, ale o tom ty hodinky nejsou.

Tak to já právě jubilee ze Strapcode nesnesl na ruce ani hodinu. Tyhle hodinky jsem měl taky tak pětkrát, stejně jako MM300 a Citizen JP2000, po všech se mi stejska a normálně plánuju, že alespoň jedny z nich zase pořídím.  Ale který? 

Upraveno uživatelem villain83
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja moje skx milujem a nepredám ich nikdy.

Kupil som J verziu full set cez Bazos za 150 € s tým, že na karte je dátum mojich 30. Narodenín, keď som ich šiel vyzdvihnúť boli so mnou aj obaja rodičia. Hodinky som mal na dovolenke vo Valencii, Marrakesi ešte s mojou bývalou frajerkou a sú pre mna stelesnením dajvrov. Mal som ich aj na dovci na Islande.

Neuznávam niekoľkotisícové dajvre lebo tie sú väčšinou nosene ako oblekovky pomaly, alebo kvôli zachovaniu hodnoty dajvruju v trezoroch. 

Mám rad, keď si hodinky môžem užiť kdekoľvek som na svete a nemusím ich nikdy odkladať z ruky kdekoľvek idem a tieto to splňuju dokonale. Nestratili sa ani medzi hodinkami oveľa oveľa vyššej hodnoty. 

 

Upraveno uživatelem actionman1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na zdejší poměry jsem moc hodinek neměl, ale pár jich přece jen bylo. Jen ve dvou případech nastalo zklamání hned při převzetí. Něco jako: Tak tohle má bejt vono, co vo tom vščichni mluví? Jedny byly SKX. No a druhý, skoro se to stydím říct, ale Rolex DJ.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem nějak hodinkově spokojený, je to divný :) Teď se mi navíc sešly všechny hodinky na jednom místě, tak dávám foto celé rodinky.

Fortisy jako pracovní hodinky (když se jde do terénu, na stavbu), Glycine jako cestovní, SKX sportovní/víkend, Baby Snowflake a JSW na denní nošení, kancl, jednání. Pro spodní řadu jsem už raději žádné výmluvy nevymýšlel :D, prostě Seiko sbírka a jedny na připomenutí, že není třeba to brát tak vážně :)

20200520_191723.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty nový SMPčka sou prostě kulervoucí!
Kdyby je tak nabídli v 39-40mm, to bych měl potápky nadobro vyřešené.
Toho se asi nedočkam. Šajzedojčland.

Anyway. Udělal sem zas menší rošádu.
Chtělo by se říct spokojenost, ale leze na mě dlouhodobě nějaké nechutenství.

1839102ee562297df65df96743d12cf0.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...