Přejít na obsah

Rodinné foto


Kalifx

Doporučené příspěvky

před 50 minutami, xbraj19 napsal:

@kuncák7 pěkná kolekce. Akorát ti to narušují troje Omegy :) . Vyměnil bych jedny Omegy za GS chrona, ať to máš pěkně v párech.

Tak jsem to měl v plánu, ale seiko, stejně jako rlx, nedělá chrono pro mě, bohužel. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, kuncák7 napsal:

Provedl jsem lehkou obměnu a k tomu vzdal snahu o omezení na max 8ks (na fotce ale zůstává jen osmička). 

IMG_20210122_094639.jpg

Krasna rodinka! Za mna jednoznacne No. 1 Omega Soccer, trochu ozivuju “nudne” cierne ciferniky. Uz len doplnit nieco na kozenom remienku a nejake zlate hodinky a mozes zablokovat Chronomag 😆

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, kuncák7 napsal:

Provedl jsem lehkou obměnu a k tomu vzdal snahu o omezení na max 8ks (na fotce ale zůstává jen osmička). 

 

Když si vzpomenu, jak jsem ti pomáhal s tahem na Pan Europy, tak jsi ušel pěknej kus cesty. A jsem moc rád, že tě Ingy pořád drží;) já mám takovou naivní myšlenku, že si nechám tak max 3-4kusy, ale z těch asi 25, co momentálně mám je přede mnou ještě dlouhá cesta:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 minutami, sashator napsal:

Když si vzpomenu, jak jsem ti pomáhal s tahem na Pan Europy, tak jsi ušel pěknej kus cesty. A jsem moc rád, že tě Ingy pořád drží;) já mám takovou naivní myšlenku, že si nechám tak max 3-4kusy, ale z těch asi 25, co momentálně mám je přede mnou ještě dlouhá cesta:D

Sashator, s podobnou myslienkou som sa zahraval aj ja, z mojej vyssie postnutej kolekcie by som si nechal zlate Daytony, zelene Submariner, oblekovky C F Bucherer a zbavil sa vsetkych vintage a za tie prachy zakupil Explorer 1655 ako stvrte a posledne...ale realita je ina 😆 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
Před hodinou, Karussell napsal:

Legendarni sestava👍

Děkuji.

před 4 minutami, Potkan napsal:


Mas to moc pekne poskladany!
Ten military strap tem Moonum slusi. Kde se da takovy poridit?

Díky, strap je ze strapshopu ;)

https://www.strapshop.cz/campagnolo-synteticke/campagnolo-canvas

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ani nevím jak se to stalo ale celá rodinka je DISCONTINUED. A to jsem tu krátce…
Expy - skoro furt
Suby - dovolená u vody
Marky - ke košili
Moony - víkendovky
DSC04992.thumb.JPG.299ab4d1fa657f8e7175fcc5390a6119.JPG

Nádherná rodinka.
Jsem zvedavej kdo první napíše ze ti tam chybjej nějaký gshocky :D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...