Přejít na obsah

Rodinné foto


Kalifx

Doporučené příspěvky

Před hodinou, warann napsal:

No, mel jsem je vsechny (Marky teda jiny) a ted mam misto nich gecka. A GS teda k tomu. Takze vlastne gecka tam rozhodne chybi 😉

zvednu hozenou rukavici - GS by do Rolandovy petice taky zapadly hezky, takhle to je takovy svycarsko-monotematicky :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 6. 2. 2021 v 14:55, MíraMíra napsal:

Pěkně, kolego!

Děkuji.

V 6. 2. 2021 v 15:26, feltharg napsal:

Nádherná rodinka.
Jsem zvedavej kdo první napíše ze ti tam chybjej nějaký gshocky :D

před 8 hodinami, warann napsal:

No, mel jsem je vsechny (Marky teda jiny) a ted mam misto nich gecka. A GS teda k tomu. Takze vlastne gecka tam rozhodne chybi 😉

Géčka jsou na motorce na měření času rozjížděk ;) viz.foto

před 9 hodinami, scottsdale napsal:

Roland sands nevadi ti ze mas troje hodinky zo styroch  bez datumu???

Nebaví mě nastavovat datum, navíc mi vadí jak datumové okénko narušuje symetrii ciferníku.

před 7 hodinami, feltharg napsal:

zvednu hozenou rukavici - GS by do Rolandovy petice taky zapadly hezky, takhle to je takovy svycarsko-monotematicky :)

Souhlasím... ale ještě jsem do nich nedozrál. Tím nechci říct že bych si nevybral :) např. SBGH267

 

DSC04103.JPG.f677d66f2875141dbd29b35885363dd3.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky, 🙂 chvilku to trvalo než jsem se k nim dopracoval.

Hodinky na ruce přece musí být tak trochu vidět 😄

 

Nosil jsem s oblibou i hodinky o průměru  31 a 33mm  původní Kriegsmarine a Dienstuhr. Jen se mě vždy paní doma ptala jakému školákovi jsem je sebral.....😆

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Tommy_PP napsal:

Skvela zostava! Ako si spokojny s GP? Ja som pred nedavnom pokukoval po verzii s ciernym onyx cifernikom. 

Jsou parádní! je třeba hrozně těžký říct co mám na ruce radši, protože každý ty hodinky mají něco do sebe. Na GP je vidět, že se nad každým detailem přemýšlelo a na první pohled působí jako hodinky z vyšší kategorie. Je to samozřejmě čistě subjektivní, protože technicky u zpracování nejde u R nebo B taky nic vytknout. Jsou krásně nízký a je radost koukat na ten strojek. I když nejsou chronometr, zatím jdou v rámci kritérií. Navi jsou takový šperk a pořád něco zkoumám na cifru, mají jednoznačně nejpohodlnější tah. Suby jsou jasný, paradoxně to jsou u mně hodinky na lítačku, v létě díky sponě geniální pohodlnost a celkově investiční jistota sbírky:-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...